Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování

Knihy

Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Léčení příčin nemocí - Tajemství karmického uzdravování navazuje na problematiku vztahů, minulých životů a řeší to, co nás všechny pálí: naše nemoci. Jak být zdravými lidmi, co pro to potřebujeme udělat, aby se nám dařilo si zdraví upevnit? Jak se vyléčit z opakujících se (chronických) nemocí, které medicína ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Léčení příčin nemocí 5 ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování koupíte i tady

Specifikace Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 205 Kč

Tato 5. karmická učebnice navazuje na problematiku vztahů, minulých životů a řeší to, co nás všechny pálí: naše nemoci. Jak být zdravými lidmi, co pro to potřebujeme udělat, aby se nám dařilo si ... a dál?

Produkt Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování

Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování - parametry

Název produktu: Bohumila Truhlářová: Léčení příčin nemocí 5 - Tajemství karmického uzdravování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Léčení příčin nemocí - Tajemství karmického uzdravování navazuje na problematiku vztahů, minulých životů a řeší to, co nás všechny pálí: naše nemoci. Jak být zdravými lidmi, co pro to potřebujeme udělat, aby se nám dařilo si zdraví upevnit? Jak se vyléčit z opakujících se (chronických) nemocí, které medicína léčit neumí a nás dokola trápí? Jaká je souvislost mezi vztahy a nemocemi? A jak je to s minulými životy, nezačíná nemoc právě tam? Na tyto a další otázky najdete v této ojedinělé knize odpovědi. Popis Kniha Léčení příčin nemocí je 5. karmická učebnice o tvůrčí síle myšlenky - o zákonitostech, které vedou člověka ke zdraví. Předchází jí kniha Karma v denním životě a trilogie Základní učebnice štěstí. Karma v denním životě, 4. karmická učebnice, je o minulých životech, o vlivu minulosti na vztahy, které prožíváme právě teď. Pochopíte, jak se s minulostí vyrovnat. 1. dílem trilogie Základní učebnice štěstí je 1. karmická učebnice nazvaná Úmluvy s bohem pro lidi 3. tisíciletí a vysvětluje, jaké karmické bloky nás sužují a jak se z nich uvolnit. 2. karmická učebnice se jmenuje Vesmírné zákony a objasňuje krok za krokem život v řádu i to, jak je možné si uzdravovat tělo i duši. 3. karmická učebnice s názvem Revoluce lásky karmické učivo završuje a ukazuje vědomou cestu vývoje z bolesti směrem na lepší.

Úryvek:

Zdraví není dar, který nám spadne do klína sám od sebe. A nemoc není ničím jiným nežli upozorněním, že po své cestě nejdeme správně.

Tuto knihu nepíši proto, abych lidi odváděla z péče lékařů. Nikoho nenabádám, aby si doma meditoval nad akutním zánětem slepého střeva, nad zlomenou nohou či rakovinou prsu a nehledal odbornou pomoc. Doba, kdy odhalíme svoji duchovní podstatu natolik, že budeme "svého vyléčení strůjci", ta dosud není mezi námi. Nepochopili jsme totiž, o co v životě jde. Proč? Protože je to tak zařízeno. Něco je na první pohled jasně viditelné - hmotné tělo člověka dokáže spatřit každý a lékaři nám těla léčí. Ale něco nenajdeme ani pod tím nejjemnějším mikroskopem. A komu nestačí poznání jenom v rozmezí pěti smyslů a tuší, že je něco za tím, něco co pouhým okem nevidíme a na co si nemůžeme rukou sáhnout, ten se třeba i časem úplně vyléčí.

Proč spojuji oblast, která je mimo našich pět smyslů s vyléčením?  Protože tam se nachází původ všech našich nemocí. A kruh se uzavřel: běžně známe jen našich pět smyslů a lékařská věda si na tom "vybudovala životnost". Všechno by bylo v pořádku, kdyby sama vědeckou cestou nedošla k tomu, že všechno vyléčit neumí. Vědě "rozum stojí" nad okamžiky, kdy se něco v lidském těle děje tak, že je na to i věda krátká.

Počet stran: 280

Rozměry: 215 x 150 mm

Vazba: vázaná Tento titul je v českom jazyku Autorka rozpráva o tvorivej sile myslenia, o zákonitostiach zdravia, o skutočnom, hlbšom význame chorôb. Vysvetľuje, ako vôbec docházda k tomu, že ochorieme, a čo môžeme spraviť preto, aby sme sa vyliečili. Vychádza z duchovného prístupu k životu a teóriu ilustruje vlastným príkladom, rozborom vlastn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.