Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bohdan Koverdynský: Letecká security

Učebnice/Odborná literatura

Bohdan Koverdynský: Letecká security

Hodnocení: 1x
  • 4

Letecká security - Bohdan Koversynský. Letecká security security, je relativně mladým leteckým odvětvím. Plnohodnotným oborem se stala až v roce 1974, kdy Mezinárodní organizace pro civilní letectví na základě erupce leteckého terorismu a následného tlaku velmocí nastavila první závazné standardy a vložila je do nové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Letecká security
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohdan Koverdynský: Letecká security koupíte i tady

Specifikace Bohdan Koverdynský: Letecká security

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Ochrana civilního letectví před protiprávními činy, častěji označovaná anglickým termínem security, je relativně mladým leteckým odvětvím. Plnohodnotným oborem se stala až v roce 1974, kdy Mezinárodní ... a dál?

Produkt Bohdan Koverdynský: Letecká security

Bohdan Koverdynský: Letecká security - parametry

Název produktu: Bohdan Koverdynský: Letecká security
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Letecká security - Bohdan Koversynský. Letecká security security, je relativně mladým leteckým odvětvím. Plnohodnotným oborem se stala až v roce 1974, kdy Mezinárodní organizace pro civilní letectví na základě erupce leteckého terorismu a následného tlaku velmocí nastavila první závazné standardy a vložila je do nové samostatné přílohy Chicagské úmluvy s pořadovým číslem sedmnáct. Od té doby uplynulo již čtyřicet let. Mezinárodní společenství je permanentně konfrontováno s inovativními, ale i tradičními metodami teroristů, v reakci na útoky se rozvíjejí nová bezpečnostní opatření a rozšiřuje se využití špičkových bezpečnostních technologií. Vedle toho však do potírání protiprávních činů stále vstupuje politika. Některé metody mocenského boje protiprávní činy přímo vyvolávají, jiné zase maří vyšetřování nebo brání potrestání zločinců. I přes atraktivitu daného tématu dnes na českém trhu nenalezneme publikace, které by se danému tématu v ucelenější formě věnovaly. Tuto mezeru se snažím svou knihou zaplnit. Samozřejmě není možné psát o všem, co je s bezpečností spojeno, řada informací má citlivý charakter a jsou určeny pouze pro poměrně úzký okruh lidí, kteří bezpečnostní opatření zavádějí, prosazují nebo kontrolují. Knížku, kterou jsem původně koncipoval spíše jako učebnici pro nás „securiťáky“, jsem po diskusích s některými leteckými publicisty a pamětníky začal přetvářet v publikaci určenou pro širší veřejnost. Postupně jsem doplňoval příběhy, informace k příčinám zlomových kauz, polemiku ke konspiračním teoriím, zajímavé závěry z vyšetřování i z pozadí vzniku některých bezpečnostních opatření. Podařilo se mi také získat množství fotografií a archivních dokumentů, které dávají pohledu na leteckou security barvu.Věřím, že toto pojetí zaujme odbornou i laickou veřejnost. Letecká security - Bohdan Koversynský od nakladatelství v kategorii Knihy | | Encyklopedie | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Ochrana civilního letectví před protiprávními činy, častěji označovaná anglickým termínem security, je relativně mladým... Bohdan KoverdynskýHistorie, organizace, standardy a postupySvět křídel 2014Kniha, čeština, 312 stran kniha, Letecká security, Historie, organizace, standardy a postupy, Bohdan Koverdynský, Svět křídel


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.