Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Blanka Vavřinková, Tomáš Binder: Návykové látky v těhotenství

Knihy

Blanka Vavřinková, Tomáš Binder: Návykové látky v těhotenství

Hodnocení: 1x
  • 4

Závislost na návykových látkách patří mezi chronická onemocnění CNS. Pokrok v poznání neurobiologických mechanismů závislosti může významně přispět k prevenci i léčbě toxikomanií. Stav závislosti bývá u postiženého provázen celou řadou dalších komplikací, které do velké míry určují nebezpečnost dané závislosti i její ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Blanka Vavřinková, Tomáš Binder: Návykové látky v těhotenství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Závislost na návykových látkách patří mezi chronická onemocnění CNS. Pokrok v poznání neurobiologických mechanismů závislosti může významně přispět k prevenci i léčbě toxikomanií. Stav závislosti bývá ... a dál?

Produkt Blanka Vavřinková, Tomáš Binder: Návykové látky v těhotenství

Blanka Vavřinková, Tomáš Binder: Návykové látky v těhotenství - parametry

Název produktu: Blanka Vavřinková, Tomáš Binder: Návykové látky v těhotenství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Závislost na návykových látkách patří mezi chronická onemocnění CNS. Pokrok v poznání neurobiologických mechanismů závislosti může významně přispět k prevenci i léčbě toxikomanií. Stav závislosti bývá u postiženého provázen celou řadou dalších komplikací, které do velké míry určují nebezpečnost dané závislosti i její interakční možnosti. Neurobiologické změny v CNS provázející závislost mohou změnit účinek léků používaných v jiných indikacích, především léků působících na CNS. Kniha se zabývá charakteristikou populace drogově závislých těhotných, důsledky užívání drog v těhotenství, vlivem jednotlivých skupin návykových látek na plod a průběh těhotenství a léčbou závislosti v tomto období. Z obsahu: Situace v ČR Charakteristika populace drogově závislých těhotných Důsledky užívání drog v těhotenství Specifika prenatální péče Porod Jednotlivé skupiny návykových látek, jejich vliv na průběh těhotenství, plod a novorozence Léčba závislosti v těhotenství ... Autor knihy Blanka Vavřinková, Tomáš Binder, Vydavatelstvo Triton,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.