Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti

Knihy naučná literatura

Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti

Hodnocení: 1x
  • 4

Nechme děti kreslit. Děti vědí, jak se při kreslení uvolnit, jak si odpočinout, naladit se na svou přirozenost. Jak skrze kreslení vyjádřit radost, nadšení i bolest na duši. Mandala se díky svému jedinečnému koncentrickému tvaru nabízí jako ideální předloha pro meditaci i nezkušeným, nervózním a stresovaným lidem. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti koupíte i tady

Specifikace Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 147 Kč

Andělské mandaly jsou darem od našich andělů. Mají nám pomoci více se propojit s jejich světem, přijímat jejich pomoci, energii, pochopení, vedení a lásku. (malujeme mandaly pro zdraví a pro duši) ... a dál?

Produkt Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti

Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti - parametry

Název produktu: Blanka Bobotová: Andělské hřejivé mandaly pro děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nechme děti kreslit. Děti vědí, jak se při kreslení uvolnit, jak si odpočinout, naladit se na svou přirozenost. Jak skrze kreslení vyjádřit radost, nadšení i bolest na duši.

Mandala se díky svému jedinečnému koncentrickému tvaru nabízí jako ideální předloha pro meditaci i nezkušeným, nervózním a stresovaným lidem. Akt malování přitom proces meditace i vlastního poznání jedinečným způsobem posiluje. Důležité je pouze využít široké palety barev, která poskytne dostatek prostoru pro vaši fantazii – jaké si zvolíte, je čistě na vás. Během vybarvování mandal budete postupně vnímat, jak se vám zklidňuje dýchání. Pokud se do této tvůrčí meditace skutečně ponoříte a zcela se uvolníte, spočinete sami v sobě. A až učiníte poslední tah, budete se cítit jako znovuzrození… Publikace: ANDĚLSKÉ HŘEJIVÉ MANDALY PRO DĚTI - Bobotová Blanka. Bobotová Blanka. . Andělské mandaly jsou darem od našich andělů.

Mají nám pomoci více se propojit s jejich světem, přijímat jejich

pomoci, energii, pochopení, vedení a lásku. Publikace: ANDĚLSKÉ HŘEJIVÉ MANDALY PRO DĚTI - Bobotová Blanka. 30 krásnych kruhových obrazcov, ktoré jednoduchými abstraktnými tvarmi vyjadrujú rôzne vlastnosti a stavy, napr. voľnosť, sladkosť, šťastie, vedenie, ocenenie, rozprávanie sa... Pri ich vyfarbovaní sa detská duša uvoľní a príjemne naladí. FontánaKniha, čeština, 30 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.