Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Blake Crouch: Temná hmota

Knihy

Blake Crouch: Temná hmota

Hodnocení: 0x
  • 4

Jason Dessen je obyčejný profesor fyziky. Má ženu, syna a obyčejný život. Jsi šťastný? Tak zní poslední slova, která zaslechne, než po útoku upadne do bezvědomí. Probudí se připoutaný k lůžku. Kolem pracují zcela neznámí lidé. A pak mu člověk, kterého nikdy neviděl, s úsměvem řekne, „vítej zpět.“ Ve světě, kde je Jason proslulý génius bez syna a ženy. Paráda. Má to však jeden háček: Který svět je skutečný? Zjišťování pravdy může být děsivé, jak dokazuje Blake Crouch v thrilleru Temná hmota. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Temná hmota
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Blake Crouch: Temná hmota koupíte i tady

Specifikace Blake Crouch: Temná hmota

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

„Temná hmota je jedna z nejlepších knih jakéhokoli roku… a jakékoli reality.“ Book Reporter „Jsi v životě šťastný?“ To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích. Než se na něj člověk, jehož nikdy neviděl, usmál a řekl: „Vítej zpátky.“ Ve světě, kde se probral, není Jasonův život ten, který zná. Jeho žena není jeho žena. Jeho syn se nikdy nenarodil. A Jason není » ... a dál?

Produkt Blake Crouch: Temná hmota

Blake Crouch: Temná hmota - parametry

Název produktu: Blake Crouch: Temná hmota
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 337 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Temná hmota - Crouch Blake „Temná hmota je jedna z nejlepších knih jakéhokoli roku… a jakékoli reality.“ Book Reporter „Jsi v životě šťastný?“ To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích. Než se na něj člověk, jehož nikdy neviděl, usmál a řekl: „Vítej zpátky.“ Ve světě, kde se probral, není Jasonův život ten, který zná. Jeho žena není jeho žena. Jeho syn se nikdy nenarodil. A Jason není průměrný profesor fyziky, ale proslulý génius, jenž dokázal něco pozoruhodného. Něco nemožného. Který svět je skutečný a o kterém se mu jen zdá? A pokud je skutečný ten z jeho vzpomínek, jak se do něj lze vrátit? Cesta zpět však bude úžasnější a zároveň děsivější, než si kdy dokázal představit… z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Thrillery od Knižní klub naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.