Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen BLACK CAT - CIDEB Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading a Training Level 5)

Cizojazyčné knihy

BLACK CAT - CIDEB Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading a Training Level 5)

Hodnocení: 1x
  • 4

Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading & Training Level 5) - Emily BrontëRetold by Maud JacksonActivities by Justin Rainey. zjednodušená anglická četba pro mládež a dospělé s poslechovým CD ( úroveň 5) - Tragický příběh jedné velké a nenaplněné lásky, zrady, nenávisti a touhy po pomstě...Rodina Earnshawových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BLACK CAT - CIDEB Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading a Training Level 5)

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 202 Kč

Publikace: WUTHERING HEIGHTS + CD (Black Cat Readers Level 5) - BRONTE, E.. Wuthering Heights is home to the Earnshaw family, who adopt an orphan called Heathcliff. When they grow up, Catherine Earnshaw and Heathcliff fall deeply in love. But Catherine decides to marry Edgar Linton from the big house across the moors. Heathcliff runs away in despair. When he returns some years later, a series of terrible events destroys the relationship between the Lintons and the Earnshaws. Publikace: WUTHERING HEIGHTS + CD » ... a dál?

Produkt BLACK CAT - CIDEB Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading a Training Level 5)

BLACK CAT - CIDEB Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading a Training Level 5) - parametry

Název produktu: BLACK CAT - CIDEB Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading a Training Level 5)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 202 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading & Training Level 5) - Emily BrontëRetold by Maud JacksonActivities by Justin Rainey. zjednodušená anglická četba pro mládež a dospělé s poslechovým CD ( úroveň 5) - Tragický příběh jedné velké a nenaplněné lásky, zrady, nenávisti a touhy po pomstě...Rodina Earnshawových se ujme chlapce jménem Heathcliff. Když děti vyrostou, Catherine Earnshaw a Heathcliff se do sebe zamilují, ale Catherine se rozhodne vzít Edgara Lintona z velkého domu přes vřesoviště. Heathcliff ze zoufalství uteče. Když se vrátí o několik let později, série strašných událostí ničí vztah mezi Lintonem a Earnshawovými... Black Cat WUTHERING HEIGHTS + CD ( Reading & Training Level 5) - Emily BrontëRetold by Maud JacksonActivities by Justin Rainey od nakladatelství BLACK CAT - CIDEB v kategorii Reading and Training | Step five za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: WUTHERING HEIGHTS + CD (Black Cat Readers Level 5) - BRONTE, E.. Wuthering Heights is home to the Earnshaw family, who adopt an

orphan called Heathcliff. When they grow up, Catherine Earnshaw and

Heathcliff fall deeply in love. But Catherine decides to marry

Edgar Linton from the big house across the moors. Heathcliff runs

away in despair. When he returns some years later, a series of

terrible events destroys the relationship between the Lintons and

the Earnshaws. Publikace: WUTHERING HEIGHTS + CD (Black Cat Readers Level 5) - BRONTE, E..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.