Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Hodnocení: 25x
  • 3.32

COLDREX TABLETY je vhodný pro dospělé a mladistvé od 12 let k odstranění příznaků chřipky a nachlazení. COLDREX TABLETY odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. COLDREX TABLETY obsahuje: paracetamol, léčivou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83168
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet koupíte i tady

Specifikace BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 125 Kč

Přípravek Bisacodyl-K je lék proti zácpě (projímadlo). Působí na pohyblivost tlustého střeva, přičemž zvýšením střevní peristaltiky (pohyb střeva, který vede k vyprazdňování) podporuje vylučování stolice a plynů. ... a dál?

Produkt BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet - parametry

Název produktu: BISACODYL-K DRG 5 mg 105 tablet
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.32 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
  • 3.32
Podrobný popis:

COLDREX TABLETY je vhodný pro dospělé a mladistvé od 12 let k odstranění příznaků chřipky a nachlazení. COLDREX TABLETY odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. COLDREX TABLETY obsahuje: paracetamol, léčivou látku s účinkem proti bolesti a horečce, odstraňující bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižující horečku. fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a tak usnadňuje dýchání. vitamin C, který při chřipce a nachlazení tělu často chybí. Dávkování: Pokud lékař neurčí jinak, užívají dospělí a mladiství od 15 let: 1 až 2 tablety až 4x denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Neužívejte více než 8 tablet za 24 hodin. 1 tableta je vhodná u osob tělesnou hmotností 34-60 kg, 2 tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Mladistvým od 12 do 15 let se podává 1 tableta v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Nepodávejte více než 6 tablet za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Tablety je třeba zapít tekutinou. Pro dospělé a mladistvé od 12 let k odstranění příznaků chřipky a nachlazení. Přípravek působí na pohyblivost tlustého střeva a konečníku, při čemž nebolestivým rytmickým smršťováním podporuje vylučování stolice a plynů. Nezpůsobuje závislost. Indikace Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, při změně životosprávy). Dále se přípravek užívá k přípravě pacienta na operaci a k vyprázdnění střev před vyšetřením tlustého střeva (rentgenové, endoskopické, sonografické), po přechodnou dobu trvání obtíží při zácpě u bolestivých stavů v oblasti řitního otvoru (řitní trhliny, hemeroidy) a dále při druhotné zácpě, provázející jiné choroby na doporučení lékaře. U pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko se přípravek může užívat při chronické zácpě pod dohledem lékaře. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 6 let. BISACODYL-K (Bisacodylum)   obalené tablety   Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce KRKA, d.d., Novo mesto, Slovinsko   Složení Aktivní látka: Bisacodylum 5 mg v 1 obalované tabletě Pomocné látky: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, želatina, mastek, methakrylátový kopolymer typ A, methakrylátový kopolymer typ B, arabská klovatina, triacetin, sacharóza, voskové leštidlo, tartrazin, ponceau 4R   Indikační skupina Laxativum   Charakteristika Přípravek působí na pohyblivost tlustého střeva a konečníku, při čemž nebolestivým rytmickým smršťováním podporuje vylučování stolice a plynů. Nezpůsobuje závislost.   Indikace  Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, p Léčivý přípravek Bisacodyl-K obsahuje léčivou látku bisacodyl, která patří do skupiny projímadel (laxativ). Bisacodyl-K se používá ke krátkodobé léčbě akutní zácpy (např. při změně prostředí, životosprávy), přechodně při obtížích se zácpou doprovázenou bolestivými trhlinkami v oblasti konečníku nebo hemoroidy, ale také při zác


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.