Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen NOLPAZA 20 MG 14 tablet

Léky

NOLPAZA 20 MG 14 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Je užíván k léčbě onemocnění žaludku a střev souvisejících s tvorbou kyseliny Skupina HVLP, Antacida (včetně antiulcerosních léčiv) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Nolpaza 20 mg musíte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NOLPAZA 20 MG 14 tablet koupíte i tady

Specifikace NOLPAZA 20 MG 14 tablet

Kategorie Léky
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 94 Kč

Při léčbě lehké formy gastroesofageálního refluxu způsobeném vylučováním žaludeční kyseliny a souvisejících příznaků, jako je pálení žáhy, kyselé říhání a bolesti při polykání. Přípravek není určen pro preventivní užívání. ... a dál?

Produkt NOLPAZA 20 MG 14 tablet

NOLPAZA 20 MG 14 tablet - parametry

Název produktu: NOLPAZA 20 MG 14 tablet
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je užíván k léčbě onemocnění žaludku a střev souvisejících s tvorbou kyseliny Skupina HVLP, Antacida (včetně antiulcerosních léčiv) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Nolpaza 20 mg musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Musíte se poradit s lékařem, pokud se vaše příznaky zhorší, nebo pokud nedojde ke zlepšení po 2 týdnech. Bez porady s lékařem přípravek Nolpaza 20 mg neužívejte déle než 4 týdny. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete:

1.Co je Nolpaza 20 mg a k čemu se používá

2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Nolpaza 20 mg používat

3.Jak se přípravek Nolpaza 20 mg užívá

4.Možné nežádoucí účinky

5.Jak přípravek Nolpaza 20 mg uchovávat

6.Další informace 1. CO JE NOLPAZA 20 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Nolpaza 20 mg patří do skupiny léků zvaných inhibitory protonové pumpy. Inhibitory protonové pumpy snižují množství žaludeční kyseliny.

Je užíván k léčbě onemocnění žaludku a střev souvisejících s tvorbou kyseliny.

Léčba bez porady s lékařem:

Bez porady s lékařem se přípravek Nolpaza 20 mg užívá ke krátkodobé léčbě refluxních příznaků (např. pálení žáhy, kyselá regurgitace) u dospělých.

Reflux je zpětný tok kyseliny ze žaludku do jícnu ("trávicí trubice"), který se může zanítit a bolet. Může dojít k rozvoji příznaků jako pocit bolestivého pálení na hrudi stoupající až do krku (pálení žáhy) a kyselá chuť v ústech (kyselá regurgitace).

Úlevu od příznaků kyselého refluxu a pálení žáhy můžete zaznamenat již po prvním dnu léčby přípravkem Nolpaza 20 mg, ale tento přípravek nemusí přinést okamžitou úlevu. Ke zmírnění příznaků může být nutné užívat tablety po dobu 2-3 dnů.

Léčba na doporučení lékaře:

Pouze na doporučení lékaře se přípravek Nolpaza 20 mg užívá: při léčbě gastroesofageálního refluxu (stav, způsobený návratem kyselého žaludečního obsahu zpět do jícnu, který může být spojen se zánětem jícnu) a souvisejících příznaků, jako je pálení žáhy, kyselé říhání a bolesti při polykání; při dlouhodobé léčbě a prevenci opakování refluxní ezofagitidy (zánět jícnu způsobený návratem kyselého žaludečního obsahu zpět do jícnu); při prevenci gastroduodenálních vředů (vředy žaludku a dvanáctníku) způsobených protizánětlivými léky (nesteroidní antiflogistika, NSAID) u rizikových pacientů, kteří musí NSAID užívat dlouhodobě. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NOLPAZA 20 mg POUŽÍVAT

Neužívejte přípravek Nolpaza 20 mg jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na pantoprazol nebo na kteroukoliv jinou složku přípravku N


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.