Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Biologie pro gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Biologie pro gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Biologie pro gymnázia - Jan Jelínek, Vladimír Zicháček . Jedenácté souhrnné vydání středoškolské učebnice zahrnující kapitoly: „Biologie prokaryot, nižších a vyšších rostlin,hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka“, „Úvod do obecné genetiky“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Biologie pro gymnázia
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Biologie pro gymnázia koupíte i tady

Specifikace Biologie pro gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 426 Kč

Jedenácté souhrnné ucelené vydání středoškolských učebnic: „ Biologie prokaryot, vyšších a nižších rostlin, hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka a úvod do obecné biologie“, „Vybrané kapitoly ... a dál?

Produkt Biologie pro gymnázia

Biologie pro gymnázia - parametry

Název produktu: Biologie pro gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 426 Kč
Maximální cena: 550 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Biologie pro gymnázia - Jan Jelínek, Vladimír Zicháček . Jedenácté souhrnné vydání středoškolské učebnice zahrnující kapitoly: „Biologie prokaryot, nižších a vyšších rostlin,hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka“, „Úvod do obecné genetiky“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická část“; navazuje na desáté vydání této oblíbené učebnice. Učebnice prošla recenzním řízením MŠMT a obdržela schvalovací doložku jako doporučená středoškolská pomůcka. Od desátého vydání se odlišuje drobnými recenzními úpravami v textu, které odpovídají současnému stavu vědeckého poznání, stránkování textu se shodují. Schvalovací doložka k učebnici  udělena 25. 7. 2014 pod č. j. MŠMT - 3728/2014 s dobou platnosti šest let. Využívá většího formátu B5, v němž každá kapitola je navíc rozšířena o názorné barevné přílohy v rozsahu 92 stran. Toto vydání je obohaceno o novou obrazovou přílohu „Od Linného ke genovému inženýrství“. Praktická část umožňuje studentům ověřit si úroveň získaných znalostí i procvičení učiva, učitelům snadnou realizaci praktických cvičení. Zahrnuje definice důležitých pojmů, otázky, doplňovačky, dvouvariantní i čtyřvariantní testy, metodické návody ke 44 praktickým cvičením, správná řešení doplňovaček a testů. K porozumění textu přispívají názorné barevné ilustrace a černobílé perokresby. Svým obsahem učebnice odpovídá učebním osnovám čtyřletého gymnázia a vyšším ročníkům víceletých gymnázií. Kniha se stala oblíbenou a vyhledávanou pomůckou i pro studenty jiných typů středních škol, připravujících se k přijímacím zkouškám a studiu na vysokých školách, na nichž je biologie profilujícím předmětem. Biologie pro gymnázia - Jan Jelínek, Vladimír Zicháček od nakladatelství v kategorii Knihy | | | Biologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Aktualizované 11.vydání doplněné o nové poznatky z oblasti molekulární biologie.

Souhrnné ucelené vydání středoškol. učebnic: „Biologie prokaryot, vyšších a nižších rostlin, hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka a úvod do obecné biologie“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická cvičení z biologie“. Praktická část umožňuje studentům ověřit si úroveň získaných znalostí i procvičení učiva.

K porozumění textu přispívají názorné barevné ilustrace a černobíle perokresby.

Obsahem učebnice odpovídá osnovám čtyřletého gymnázia a vyšším ročníkům víceletých gymnázií. Kniha je oblíbenou pomůckou i pro studenty, kteří se připravují k přijímacím zkouškám na vysokých školách, na nichž je biologie profilujícím předmětem.

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-3728/2014 dne 25.7. 2014 k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy, vzdělávací obor Biologie s dobou platnosti šesti let.Autor: Jan Jelínek; Vladimír ZicháčekRok vydání: 2014Vazba: Pevná bez přebalu matnáISBN: 978-80-7182-338-4Počet stran: 580Rozměry: 240,0 x 165,0 x 37,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.