Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bert Hellinger: Láska ducha

Knihy

Bert Hellinger: Láska ducha

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Láska ducha je první rozsáhlou empirickou analýzou rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Popis Bert Hellinger, narozený v roce 1925, vystudoval filozofii, teologii a pedagogiku a jako člen katolického misijního řádu pracoval 16 let u obyvatel Zulu v Jihoafrické republice. Poté se stal psychoanalytikem a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00468

Jaké má kniha
Láska ducha
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bert Hellinger: Láska ducha koupíte i tady

Specifikace Bert Hellinger: Láska ducha

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 156 Kč

Kniha Láska ducha je první rozsáhlou empirickou analýzou rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Michael Angermaier udělal pro čtenáře kompetentní recenzi tohoto rozsáhlého díla a její výsledky přehledně shrnul. ... a dál?

Produkt Bert Hellinger: Láska ducha

Bert Hellinger: Láska ducha - parametry

Název produktu: Bert Hellinger: Láska ducha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 219 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Láska ducha je první rozsáhlou empirickou analýzou rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Popis Bert Hellinger, narozený v roce 1925, vystudoval filozofii, teologii a pedagogiku a jako člen katolického misijního řádu pracoval 16 let u obyvatel Zulu v Jihoafrické republice. Poté se stal psychoanalytikem a pod vlivem skupinové dynamiky, primární terapie, transakční analýzy a různých hypnoterapeutických postupů vyvinul sobě vlastní formu, rodinné konstelace, které jsou dnes uznávány a aplikovány v mnoha oborech - například v psychoterapii, firemním poradenství, lékařství, výchovném poradenství a v "péči o duši" v nejširším slova smyslu. Bert Hellinger napsal více než 80 knih, které byly přeloženy do 27 jazyků, včetně arabštiny, mongolštiny a čínštiny. Mnoho jeho knih z posledního období svědčí o tom, že je filozofem a moudrým učitelem vlastního ražení, který promlouvá přímo k duši a bez oklik se dotýká jejích hloubek.

Aplikování Hellinger sciencia na oblast práce a úspěchu v povolání a organizace dalekosáhle vyplývá z vhledů o svědomí, především z důsledků vyloučení, zákonů o vyrovnání mezi dáváním a braním a o zisku a ztrátě, zákona o pořadí posloupnosti a důsledků toho, když je podceňujeme. Touto učebnicí Vám předávám množství rad - všechny založené na životních zkušenostech -, které Vám usnadní pochopit a aplikovat Hellinger sciencia v jejím plném rozsahu, jak sami pro sebe, tak ve svém povolání. S její pomocí mohou naše vztahy fungovat na mnoha úrovních snadněji a následkem toho může být mnoho lidí šťastnějších.

Úryvek z úvodu:

Hellinger® sciencia, zde záměrně takto psána, je vědou o lásce ducha. Je to scientia universalis, univerzální věda o řádech lidského soužití, od vztahů v rodině, tedy od vztahu mezi mužem a ženou a mezi rodiči a dětmi, včetně jejich výchovy, přes řády v práci, povoláních a organizacích, až po řády mezi velkými skupinami, jako jsou například národy a kultury.

Zároveň je to scientia universalis o porušení řádů, která vedou při lidském soužití ke konfliktům, a které od sebe lidi vzdalují, místo aby je přibližovala.

Tyto řády a jejich narušení se přenášejí i na tělo. Hrají důležitou roli při nemocech, fyzickém, duševním a duchovním zdraví.

Počet stran: 467

Rozměr: 210 x 150 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete další knihy od B. Hellingera:

Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.