Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bert Hellinger: Láska ducha

Knihy

Bert Hellinger: Láska ducha

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Láska ducha je první rozsáhlou empirickou analýzou rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Popis Bert Hellinger, narozený v roce 1925, vystudoval filozofii, teologii a pedagogiku a jako člen katolického misijního řádu pracoval 16 let u obyvatel Zulu v Jihoafrické republice. Poté se stal psychoanalytikem a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Láska ducha
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bert Hellinger: Láska ducha koupíte i tady

Specifikace Bert Hellinger: Láska ducha

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 195 Kč

Kniha je první rozsáhlou empirickou analýzou rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Michael Angermaier udělal pro čtenáře kompetentní recenzi tohoto rozsáhlého díla a její výsledky přehledně shrnul. ... a dál?

Produkt Bert Hellinger: Láska ducha

Bert Hellinger: Láska ducha - parametry

Název produktu: Bert Hellinger: Láska ducha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Láska ducha je první rozsáhlou empirickou analýzou rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Popis Bert Hellinger, narozený v roce 1925, vystudoval filozofii, teologii a pedagogiku a jako člen katolického misijního řádu pracoval 16 let u obyvatel Zulu v Jihoafrické republice. Poté se stal psychoanalytikem a pod vlivem skupinové dynamiky, primární terapie, transakční analýzy a různých hypnoterapeutických postupů vyvinul sobě vlastní formu, rodinné konstelace, které jsou dnes uznávány a aplikovány v mnoha oborech - například v psychoterapii, firemním poradenství, lékařství, výchovném poradenství a v "péči o duši" v nejširším slova smyslu. Bert Hellinger napsal více než 80 knih, které byly přeloženy do 27 jazyků, včetně arabštiny, mongolštiny a čínštiny. Mnoho jeho knih z posledního období svědčí o tom, že je filozofem a moudrým učitelem vlastního ražení, který promlouvá přímo k duši a bez oklik se dotýká jejích hloubek.

Aplikování Hellinger sciencia na oblast práce a úspěchu v povolání a organizace dalekosáhle vyplývá z vhledů o svědomí, především z důsledků vyloučení, zákonů o vyrovnání mezi dáváním a braním a o zisku a ztrátě, zákona o pořadí posloupnosti a důsledků toho, když je podceňujeme. Touto učebnicí Vám předávám množství rad - všechny založené na životních zkušenostech -, které Vám usnadní pochopit a aplikovat Hellinger sciencia v jejím plném rozsahu, jak sami pro sebe, tak ve svém povolání. S její pomocí mohou naše vztahy fungovat na mnoha úrovních snadněji a následkem toho může být mnoho lidí šťastnějších.

Úryvek z úvodu:

Hellinger® sciencia, zde záměrně takto psána, je vědou o lásce ducha. Je to scientia universalis, univerzální věda o řádech lidského soužití, od vztahů v rodině, tedy od vztahu mezi mužem a ženou a mezi rodiči a dětmi, včetně jejich výchovy, přes řády v práci, povoláních a organizacích, až po řády mezi velkými skupinami, jako jsou například národy a kultury.

Zároveň je to scientia universalis o porušení řádů, která vedou při lidském soužití ke konfliktům, a které od sebe lidi vzdalují, místo aby je přibližovala.

Tyto řády a jejich narušení se přenášejí i na tělo. Hrají důležitou roli při nemocech, fyzickém, duševním a duchovním zdraví.

Počet stran: 467

Rozměr: 210 x 150 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete další knihy od B. Hellingera:

Uzdravení - Zdravým se stát, zdravým zůstat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.