Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak

Knihy naučná literatura

Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak

Hodnocení: 1x
 • 3.5

Náš názor na člověka, na vesmír a na naše vzájemné vztahy se radikálně změní. Naše představa o člověku již zaznamenává určité změny, začínáme zdůrazňovat lidskou jednotu a spojitost s vesmírem. Zdá se, že všechno je ve vzájemném vztahu se vším, a to nejen na čistě hmotné úrovni, ale na mnoha dalších úrovních; čím ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak koupíte i tady

Specifikace Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Náš názor na člověka, na vesmír a na naše vzájemné vztahy se radikálně změní. Naše představa o člověku již zaznamenává určité změny, začínáme zdůrazňovat lidskou jednotu a spojitost s vesmírem. Zdá se ... a dál?

Produkt Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak

Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak - parametry

Název produktu: Benton Jicchak: Tajemství a síla kyvadla - Benton Jicchak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:
 • Náš názor na člověka, na vesmír a na naše vzájemné vztahy se radikálně změní. Naše představa o člověku již zaznamenává určité změny, začínáme zdůrazňovat lidskou jednotu a spojitost s vesmírem. Zdá se, že všechno je ve vzájemném vztahu se vším, a to nejen na čistě hmotné úrovni, ale na mnoha dalších úrovních; čím více pronikáme do těchto úrovní, tím více si uvědomujeme, že jsme integrální součástí jediné bytosti. Tato kniha je významným krokem vpřed, protože tuto skutečnost jasně vyjadřuje - a tím prohlubuje naše chápání budoucího vývoje. Jicchak Bentov nás v ní zavede z našeho známého světa jevů do rozšířeného, vědomého a holistického vesmíru. V této pozoruhodné knize vás Jicchak Bentov zavede z vašeho známého světa jevů do rozšířeného, vědomého a holistického vesmíru. S humorem a pŕedstavivostí ukazuje, že: Naše tělo zrcadlí vesmír až do poslední buňky. Jsme pulzující bytosti ve vibrujícím vesmíru, který je v neustálém pohybu mezi konečnem a nekonečnem. Náš mozek je zesilovačem myšlenek, nikoli jejich zdrojem. Jicchak Bentov. Průkopnická kniha o mechanismu a možnostech lidského vědomí. Z obsahu: Zvuk, vlny a vibrace
 • Pohled mikroskopem
 • Morseova abeceda pohybu a klidu
 • Experiment s časem
 • Kvantita a kvalita vědomí
 • Relativní reality
 • Alegorie jízdního kola
 • Model vesmíru
 • Intuitivní poznání
 • Zamyšlení nad Stvořitelem. Váz., 191 str. ISBN 80-7205-066-4. Jicchak Bentov a Mirtala Pragma Kniha, čeština

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.