Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Udělejte si z PC v Delphi... - David Matoušek

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Udělejte si z PC v Delphi... - David Matoušek

Hodnocení: 1x
  • 4

Měření, řízení a regulace paralelním a sériovým portem PC Sběrnice USB - řízení pomocí obvodu FT232BM Řízení inteligentního LCD displeje Měření teploty senzorem SMT160-30 Přípravek pro ovládání síťových a výkonových spotřebičů Jednoduchý dvoukanálový digitální osciloskop pro PC Univerzální vícekanálová měřicí deska s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Udělejte si z PC v Delphi... - David Matoušek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 488 Kč

* Měření, řízení a regulace paralelním a sériovým portem PC * Sběrnice USB - řízení pomocí obvodu FT232BM * Řízení inteligentního LCD displeje * Měření teploty senzorem SMT160-30 * Přípravek pro ovládání síťových a výkonových spotřebičů * Jednoduchý dvoukanálový digitální osciloskop pro PC * Univerzální vícekanálová měřicí deska s A/D a D/A převodníky Kniha uvádí konstrukce několika zařízení, která lze používat v amatérské praxi ale i mnohem obecněji. Ovládací programy jsou vytvořeny ve vývojovém prostředí Borland » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Udělejte si z PC v Delphi... - David Matoušek

BEN - technická literatura Udělejte si z PC v Delphi... - David Matoušek - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Udělejte si z PC v Delphi... - David Matoušek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 488 Kč
Maximální cena: 587 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Měření, řízení a regulace paralelním a sériovým portem PC Sběrnice USB - řízení pomocí obvodu FT232BM Řízení inteligentního LCD displeje Měření teploty senzorem SMT160-30 Přípravek pro ovládání síťových a výkonových spotřebičů Jednoduchý dvoukanálový digitální osciloskop pro PC Univerzální vícekanálová měřicí deska s A/D a D/A převodníky Kniha uvádí konstrukce několika zařízení, která lze používat v amatérské praxi ale i mnohem obecněji. Ovládací programy jsou vytvořeny ve vývojovém prostředí Borland Delphi 7.0 a fungují na operačních systémech Windows 98/2000/XP. Po úvodním popisu pokročilejších programovacích technik Delphi (ukazatele, řetězcové typy, volací konvence, vlastnosti a události, RTTI, volání funkcí z dynamických knihoven) následuje popis ovladače PortTalk, který poskytuje plný přístup k portům počítače. Ve třech dalších kapitolách zaměřených na popis paralelního a sériového portu najdete také konstrukce několika jednoduchých zařízení: LPTLCD (ovládání LCD displeje) použití teplotního čidla SMT160-30 COM4021 (8bitový vstupní port) COM1320 (levný 8bitový D/A převodník se sběrnicí I2C)Následuje stručný popis obvodu FT232BM včetně vybraných ovládacích funkcí, který je zakončen vytvořením jednoduchého testovacího přípravku pro USB. Další kapitoly jsou již věnovány tvorbě složitějších zařízení: LPTUNI - univerzální deska pro paralelní port (triaky nebo relé pro ovládání síťových spotřebičů, tranzistory pro spínání stejnosměrných obvodů, jeden digitální vstup) COMOSC - 2kanálový osciloskop s rozlišením 8 bitů (maximální vzorkovací rychlost 100 kSPS) USBMC - univerzální měřicí karta pro USB (D/A převodníky, A/D převodníky, digitální vstupy a výstupy, čítač a časovač)Další konstrukce budou uvedeny v následujícím díle. Historie vydání 1. vydání - 2003 - ISBN 80-7300-111-X Stručný obsah Úvod Vývojové prostředí Borland Delphi 7.0 PortTalk - přístup na porty pod Windows Paralení port dle standardu SPP Přímé řízení sériového portu Asynchronní přenos na sériovém portu Použití obvodu FT232BM pro práci se sběrnicí USB LPTUNI - univerzální deska pro ovládání spotřebičů přes paralelní port COMOSC - 2kanálový osciloskop pro sériový port USBMC 2.0 - vylepšená verze měřicí karty pro USB obsah doprovodného CD DATASHEET - dokumentace vybraných integrovaných obvodů DELPHI7 - 30denní zkušební verzi produktu Delphi 7 Studio (Architect Trial) EFSPROG - programátor konfiguračních E2PROM pro konstrukce vytvořené na bázi obvodu FT232BM FOTO - fotografie hotových přípravků OVLADACE EFS - ovladače pro publikovaná zařízení FT2328VV a USBMC USBMC - originální ovladače od výrobce PROGRAMY - zdrojové i přeložené formy všech programů SPOJE - klišé plošných spojů všech přípravků popsaných v knize Témata obecná charakteristika Osciloskop pro PC, senzor SMT160-30, sběrnice USB FT232BM, inteligentní LCD ovládání,měřicí deska, karta, AD DA převodník, přípravek PC, mikrokontroléry ATMEL. Vývojové prostředí Borland Delphi 7.0, Komponenty, objekt inspektor, formulář a textový e


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.