Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzhledem k tomu, že spínané zdroje jsou pro malé výstupní výkony (do 10 W) stále ještě velmi drahé, byla odzkoušena možnost, inspirovaná dvěma nalezenými schématy na Internetu - použít pro spínaný zdroj obvod 555. Počet aplikací se rozrostl a byly prakticky odzkoušeny všechny typy spínaných zdrojů... Kniha je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

Kniha se nejdříve detailně věnuje popisu činnosti obvodu 555. Tento popis považoval autor za velmi důležitý, protože přes existující značný rozsah literatury mu nebyla dosud věnována dostatečná pozorn ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík

BEN - technická literatura Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzhledem k tomu, že spínané zdroje jsou pro malé výstupní výkony (do 10 W) stále ještě velmi drahé, byla odzkoušena možnost, inspirovaná dvěma nalezenými schématy na Internetu - použít pro spínaný zdroj obvod 555. Počet aplikací se rozrostl a byly prakticky odzkoušeny všechny typy spínaných zdrojů... Kniha je rozdělena standardně, v první kapitole se detailně věnuje popisu činnosti obvodu 555. Tento popis považoval autor za důležitý, protože přes existející značný rozsah literatury, popisující aplikační zapojení s obvodem 555 mu nebyla dosud věnována dostatečná pozornost. Přitom např. při vyhledávání hesla "časovač 555" na Alta Vista se najde až půl milionu webovských stránek. Druhá kapitola je věnována spínaným zdrojům bez cívek, pracujícím na principu nábojových pump a další kapitoly jsou věnovány spínaným zdrojům s cívkami. Poslední kapitola srovnává obvod 555 se specializovaným obvodem pro spínané zdroje MC34063A... Alexandr Krejčiřík Spínané zdroje s časovačem 555 - Alexandr Krejčiřík od

authora Alexandr Krejčiřík a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.