Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha by měla sloužit jako praktický pomocník zájemcům o oblast měření a regulace, topenářství a vzduchotechniky. Problematika je rozebrána od základů až po nuance konkrétních okruhů, a proto je v hodná jak pro laickou veřejnost, tak i pro odborníky zmíněných profesí. Najdete zde popis problematiky i praktické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Tato kniha by měla sloužit jako praktický pomocník zájemcům o oblast měření a regulace, topenářství a vzduchotechniky. Problematika je rozebrána od základů až po nuance konkrétních okruhů, a proto ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter

BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Regulace v praxi - Jaroslav Valter
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha by měla sloužit jako praktický pomocník zájemcům o oblast měření a regulace, topenářství a vzduchotechniky. Problematika je rozebrána od základů až po nuance konkrétních okruhů, a proto je v hodná jak pro laickou veřejnost, tak i pro odborníky zmíněných profesí. Najdete zde popis problematiky i praktické řešení zadání. Pro programátory řídicích systémů je připraven slovní popis v logickém sledu tak, aby byl aplikovatelný na různé druhy řídicích systémů. Tato kniha nemá ambice kompletně popsat celý obor, záměr byl vytvořit "pomocníka do kapsy" pro projektanty, montážní techniky a softwarové pracovníky měření a regulace. První kapitola se věnuje zdrojům tepla . Jsou zde rozděleny podle typu paliva, výkonu, topenářského zapojení a následné regulace. Setkáte se zde se zapojením a regulací jednotlivých kotlů, tak se soustavou kotlů v kaskádním řízení. Následně jsou u jednotlivých celků popsány podpůrné okruhy, včetně možností zapojení. Druhá kapitola je věnována spotřebičům tepla a jejich řízení . Stěžejním tématem je detailní popis ekvitermní regulace včetně programátorského postupu, ale neomezuje se jen na toto. Obsahuje informace od individuální regulaci místností přes dálkový dohled pomocí GSM až po úvod do zaregulování průtoku radiátory. Třetí kapitola se věnuje oblastivzduchotechniky a klimatizace. Výchozím materiálem je typická vzduchotechnická sestava popsaná jako celek s doplněním detailních popisů jednotlivých funkčních částí včetně možných programátorských postupů. Poslední část knihy je věnována programátorům, technikům profese měření a regulace . Najdete zde popis doporučených, praktických a efektivních softwarových a technologických postupů pro realizaci aplikačního softwaru, montáže a oživení zařízení. Historie vydání 1. vydání - 2010 - ISBN 978-80-7300-256-5 Stručný obsah ZDROJE TEPLA Kotle na tuhá paliva, krby Akumulační nádrže Regulace jednoho kotle Regulace více kotlů Automatické dopouštění vody do systému topení Regulace tepelného čerpadla Regulace solárních kolektorů Zabezpečení plynových kotelen Dálkové vytápění malé domovní stanice Pára kondenzát SPOTŘEBIČE TEPLA Úvod do problematiky zaregulování průtoků (radiátorů) Čerpadlový topný okruh s prostorovým termostatem Ekvitermní topný okruh Ekvitermní topný okruh s vlivem prostoru Podlahové topení Fan-coil jednotky a konvektory Dveřní tepelná clona Individuální regulace místností (IRC) Dálkový dohled pomocí GSM Přenos dat TUV (teplá užitková voda) Měření spotřeby tepla Vytápění velkých prostor VZDUCHOTECHNIKA Vstupní a výstupní klapka Filtry Cirkulační klapka Rekuperace tepla chladu Okruh ohřevu ve vzduchotechnice Okruh chlazení ve vzduchotechnice Ventilátory Regulátory průtoku vzduchu Ovládání vzduchotechniky Osazení snímačů a měření ve vzduchotechnice Témata ZDROJE TEPLA, Kotle na tuhá paliva, krby, Akumulační nádrže, Regulace jednoho kotle, Regulace více kotlů, Automatické dopouštění vody do systému topení, Regulace tepelného čerpadla, Regulace solárních kolektorů, Zab


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.