Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura NF zesilovače 4 - Vojtěch Voráček

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura NF zesilovače 4 - Vojtěch Voráček

Hodnocení: 1x
  • 4

Mezi konstruktéry nf zesilovačů se u nás asi od roku 2003 těší velké oblibě zesilovač známý pod názvem LEACH. Propracoval hoprofesor W. Marshall Leachz USA. Autor knihy tento zesilovač s laskavým svolením pana Leache zveřejnil před časem i v časopise Praktická elektronika A Radio. Na základě velkého ohlasu čtenářů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura NF zesilovače 4 - Vojtěch Voráček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 146 Kč

Publikace: NF zesilovače 4 - Zesilovače LEACH a jejich doplňky - Vojtěch Voráček. Mezi konstruktéry nf zesilovačů se u nás asi od roku 2003 těší velké oblibě zesilovač známý pod názvem LEACH. Propracoval ho profesor W. Marshall Leach z USA. Autor knihy tento zesilovač s laskavým svolením pana Leache zveřejnil před časem i v časopise Praktická elektronika A Radio. Na základě velkého ohlasu čtenářů poté připravil i několik přepracovaných a zdokonalených verzí. Protože zesilovače LEACH patří mezi nejzdařilejší » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura NF zesilovače 4 - Vojtěch Voráček

BEN - technická literatura NF zesilovače 4 - Vojtěch Voráček - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura NF zesilovače 4 - Vojtěch Voráček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 146 Kč
Maximální cena: 183 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mezi konstruktéry nf zesilovačů se u nás asi od roku 2003 těší velké oblibě zesilovač známý pod názvem LEACH. Propracoval hoprofesor W. Marshall Leachz USA. Autor knihy tento zesilovač s laskavým svolením pana Leache zveřejnil před časem i v časopise Praktická elektronika A Radio. Na základě velkého ohlasu čtenářů poté připravil i několik přepracovaných a zdokonalených verzí. Protože zesilovače LEACH patří mezi nejzdařilejší konstrukce, které kdy byly v tuzemsku zveřejněny, rozhodli jsme se návody vydat také v knižní podobě, aby byly dostupné i těm, kteří si časopis nekupují anebo se elektronikou začali zabývat později. Hlavní část knihy obsahuje stavební návody na ověřené a vyzkoušené konstrukce velmi kvalitních a přitom jednoduchých, spolehlivých a hlavně bezproblémových výkonových zesilovačů od 100 do 500 W. Popisovaným zesilovačům se těžko vyrovná nějaké jiné zapojení - a to zejména v jednoduchosti, snadné reprodukovatelnosti a výborných parametrech. Moduly mají univerzální použití a mohou sloužit v aktivních reproduktorových soustavách velkých výkonů, jako základ domácího, nástrojového či PA zesilovače pro ozvučení apod. Zesilovače jsou doplněny užitečnými moduly předzesilovačů, limitérů a jejich kombinací. Kniha může sloužit také jako podrobný stavební návod, všechny konstrukce v ní uvedené jsou mnohokrát vyzkoušené a vždy funkční. To dokládají stovky úspěšných konstrukcí v tuzemsku a tisíce po celém světě. S problematikou výkonových nízkofrekvenčních zesilovačů úzce souvisí konstrukce kvalitních napájecích zdrojů - autor proto stručně a výstižně popsal na několika stranách praktické zkušenosti s jejich stavbou. Zbývající prostor je, jak již výše uvedeno, věnován takovým doplňkům jako jsou: symetrizační zesilovač, limitér, nástrojový předzesilovač s limitérem (volitelně také s efektovým vstupem). Kniha obsahuje podrobné konstrukční podklady: popis, schéma, fotografie, rozpisky součástek,výkresy plošných spojů, postupy oživení a (odkazy na dodavatele dílů). Výrobci desek s plošnými spoji mají většinou pro tyto zesilovače a doplňky od autora a našeho nakladatelství poklady pro výrobu, některé moduly se dodávají i jako stavebnice. Historie vydání 1. vydání - 2006 - ISBN 80-7300-211-6 Stručný obsah Zesilovač Leach 200 W Zkušenosti z provozu Koncový zesilovač Leach AMP 300 W/4 Ohm Nf zesilovač s tranzistory ThermalTrak Zesilovač ThermalTrak 200 W verze 2 MACEK 300 W zesilovač s tranzistory ThermalTrak Zesilovač MACEK 2 doplněný systémovým konektorem Přídavné moduly k zesilovačům Odkazy a literatura Témata Zesilovače Leach a jejich doplňky, Zesilovač Leach 200 W, Parametry zesilovače, Dosažitelný výstupní výkon, Napájení zesilovače, Poznámky ke stavbě a součástkám, Oživení zesilovače, Použité součástky, Zkušenosti z provozu, Napájení zesilovačů, Skříň a chlazení, Použité součástky, Naměřené hodnoty, Koncový zesilovač Leach AMP 300 W/4 W, Seznam součástek, NF zesilovač s tranzistory ThermalTrak, Stavba zesilovače, Oživení zesilovače, Seznam součás


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.