Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena především zájemcům o praktické aplikace v oblasti napájecích zdrojů - tj. obvodů, užívaných ve všech aplikacích. Klade si za cíl pokud možno komplexně postihnout situaci na trhu zejména integrovaných obvodů pro spínané zdroje, jejichž obliba v aplikacích vzrůstá. Třetí díl této publikace chce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 290 Kč

Publikace je určena především zájemcům o praktické aplikace v oblasti napájecích zdrojů - tj. obvodů, užívaných ve všech aplikacích. Klade si za cíl pokud možno komplexně postihnout situaci na trhu ze ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík

BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Napájecí zdroje III. - Alexandr Krejčiřík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 470 Kč
Ušetríte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena především zájemcům o praktické aplikace v oblasti napájecích zdrojů - tj. obvodů, užívaných ve všech aplikacích. Klade si za cíl pokud možno komplexně postihnout situaci na trhu zejména integrovaných obvodů pro spínané zdroje, jejichž obliba v aplikacích vzrůstá. Třetí díl této publikace chce doplnit dva předcházející v těch partiích, kterým se předcházející dva díly věnovaly z hlediska konstrukce spínaných zdrojů pouze okrajově a to jsou zejména pasivní součástky. Připomínky k předcházejícím dvěma dílům byly právě toho rázu, že obsahovaly poměrně detailní popis vlastností a způsobu aplikace integrovaných obvodů spínaných zdrojů, ale tyto zdroje se stejně nedaly konstruovat podle uvedeného návodu pro chybějící popis pasivních součástek. Vzhledem k tomu, že v současné době na českém trhu převládají pasivní součástky z dovozu, je tato publikace orientována zejména na součástky těch výrobců, jejichž součástky jsou ke koupi v České republice. Vychází se zde tedy z materiálů firem Siemens, Philips a Rifa. Kromě popisu pasivních součástek, jejich parametrů a aplikací je popsán i návrhový program pro magnetické materiály, detailní výrobní program feritových magneticky měkkých materiálů firmy Pramet a kniha je doplněna i obvody pro spínané zdroje, jejichž popis v předcházejících dvou dílech byl jen okrajový - jedná se o obvody pro tzv. preregulátory, nazývané také někdy také obvody impulzní regulace na primární straně nebo aktivní harmonické filtry. Historie vydání 1. vydání - 1990 - ISBN 80-86056-56-2 Stručný obsah Kondenzátory Rezistory Cívky Program Magnetic Design Tool firmy Siemens Magneticky měkké materiály FONOX firmy PRAMET Feritová jádra firmy Philips Feritová jádra firmy Siemens Preregulátory Témata MP kondenzátory pro stejnosměrné aplikace, MP kondenzátory pro střídavé aplikace, Kondenzátory s pokoveným plastickým povlakem, Kondenzátory s dielektrikem s pokoveným plastickým povlakem, MK kondenzátory se svazkovým povlakem, Výroba MK kondenzátorů se svazkovým povlakem, Teplotní závislost kapacity, Frekvenční závislost kapacity, Jmenovité napětí UR, Napětí US (při stejnosměrném provozu), Napětí UC (při střídavém provozu), Špičkové napětí , Vnitřní nárůst teploty, Schopnost práce s pulzy (schopnost přenosu proudu), Ztrátový činitel, Izolační odpor, Vlastní indukčnost a impedance, Styroflexové a polypropylenové kondenzátory, Jmenovitá kapacita CR a její měření, Teplotní závislost kapacity, teplotní koeficient kapacity ac, Závislost kapacity na vlhkosti, vlhkostní koeficient kapacity bc, Závislost kapacity na frekvenci, Náhradní obvodové zapojení a ztrátový činitel tan d, Jmenovité napětí UR a jmenovitá teplota TR, Hliníkové elektrolytické kondenzátory, Konstrukce hliníkových elektrolytických kondenzátorů , Standardy a specifikace, Parametry kondenzátorů, Teplotní výpočty, Tantalové elektrolytické kondenzátory, Špičkové napětí Up, Superponované střídavé napětí, Reverzní napětí (opačná = nesprávná polarizace), Antisériové zapojení


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.