Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek

Hodnocení: 1x
  • 4

Role počítače se v praxi elektronika stává při návrhu elektronických obvodů nezastupitelnou. Program MultiSIM je jedním z mocných nástrojů nejen pro design, ale i pro názornou výuku. V knize"MultiSIM - elektronická laboratoř na PC"jsou na jednoduchých příkladech demonstrovány možnosti a využití programu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 304 Kč

Role počítače se v praxi elektronika stává při návrhu elektronických obvodů nezastupitelnou. Program MultiSIM je jedním z mocných nástrojů nejen pro design, ale i pro názornou výuku. V knize 'MultiSIM ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek

BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura MultiSIM - elektronická laboratoř na PC - Antonín Juránek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 417 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Role počítače se v praxi elektronika stává při návrhu elektronických obvodů nezastupitelnou. Program MultiSIM je jedním z mocných nástrojů nejen pro design, ale i pro názornou výuku. V knize"MultiSIM - elektronická laboratoř na PC"jsou na jednoduchých příkladech demonstrovány možnosti a využití programu MultiSIM. Na počátku knihy je pozornost věnována krátkému vysvětlení základních pojmů a popisu pracovního prostředí programu MultiSIM. Zde jsou popsány jednotlivé položky nabídky, panelů součástek a měřicích přístrojů. Na jednoduchém příkladu je vysvětlen postup vytvoření obvodu od výběru, rozmístění součástek, propojení, připojení a nastavení měřicích přístrojů až po spuštění a vyhodnocení výsledků. Pro pokročilejší zájemce, kteří chtějí proniknout do větší hloubky programu MultiSIM, jsou určeny následující kapitoly. Velká pozornost je věnována virtuálním měřicím přístrojů, vždy je zobrazen ovládací panel a popsáno základní nastavení a připojení do obvodu. V kapitole o obvodech s pasivními součástkami je naznačeno využití simulačního programu při návrhu a ověření funkce základních obvodů - propustí, rezonančních obvodů, pozornost je věnována přechodovým jevům. Zde je již čtenář jednoduchou formou seznámen s použitím základních typů analýz obvodu. Vždy je věnována pozornost nastavení podmínek a získání výsledků. Kapitola o polovodičových součástkách je zaměřena na základní typy diod, optoelektronické součástky, bipolární a unipolární tranzistory. U každé součástky je ukázán postup a způsoby ověření jejich parametrů a charakteristik. Na příkladu bipolárního tranzistoru je demonstrován vliv teploty na jeho charakteristiky.Použití programu MultiSIM v oblasti číslicové techniky je orientováno na ověření základních logických funkcí. V závěrečných kapitolách jsou představeny zjednodušené návrhy základních obvodů a naznačeny způsoby ověření jejich funkce programem MultiSIM. Při zpracování publikace"MultiSIM - elektronická laboratoř na PC"autor využíval katalogové listy výrobců součástek, katalogy a učebnice uvedené v přehledu literatury. Text je stručný, názornost je zajištěna množstvím obrázků obvodů a výřezů obrazovek. V žádném případě nelze publikaci o programu MultiSIM pokládat za vyčerpávající popis programu a náhradu učebnic elektroniky. Každý uživatel si rozhodně vytvoří množství svých příkladů. Publikace vznikala poměrně dlouhou dobu - nápadů a inspirací bylo mnoho. I když mezitím program MultiSIM postoupil od verze 7 po verzi 10 (kdy kniha poprvé vyšla - březen 2008), filosofie a ovládání programu se však zásadně nezměnilo. Historie vydání 1. vydání - 2008- ISBN 978-80-7300-194-0 Stručný obsah Elektronická laboratoř na PC Pracovní prostředí MultiSIM Vytvoření obvodu Měřicí přístroje a jejich popis Příklady obvodů s pasivními součástkami Vlastnosti polovodičových součástek Číslicová technika a elektronická laboratoř na PC Příklady návrhu a simulace elektronických obvodů Inspirace a náměty Přílohy, Závěr, Literatura Témata obecná charakteristika M


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.