Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček

Hodnocení: 1x
  • 4

Čtvrtý díl učebnice obsahuje důležité partie vztahující se k pochopení dějů probíhajících v elektronických obvodech. Zabývá se přenosovými vlastnostmi pasivních lineárních komplexních jednobranů a dvojbranů, jako jsou přechodné děje a kmitočtové charakteristiky RC, RL a RLC článků. Získané poznatky jsou aplikovány do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 304 Kč

Čtvrtý díl učebnice obsahuje důležité partie vztahující se k pochopení dějů probíhajících v elektronických obvodech. Zabývá se přenosovými vlastnostmi pasivních lineárních komplexních jednobranů a dvo ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček

BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Moderní učebnice elektroniky 4 - Jaroslav Doleček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 352 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtvrtý díl učebnice obsahuje důležité partie vztahující se k pochopení dějů probíhajících v elektronických obvodech. Zabývá se přenosovými vlastnostmi pasivních lineárních komplexních jednobranů a dvojbranů, jako jsou přechodné děje a kmitočtové charakteristiky RC, RL a RLC článků. Získané poznatky jsou aplikovány do oblasti pasivních kmitočtových filtrů a zesilovačů. Kapitoly zabývající se analýzou časově proměnných signálů a zpětnou vazbou poskytují možnost pochopit některé parametry a vlastnosti aktivních elektronických obvodů. Dohromady se statěmi o elektronických zesilovačích, a to jak analogových tak spínaných, vytvářejí aparát nezbytný pro pochopení vlastností operačních zesilovačů, kmitočtových filtrů a dalších obvodů, kterým je věnován pátý díl učebnice. Jednotlivé kapitoly obsahují množství názorných obrázků a matematický aparát, který umožňuje mnohá odvození a tím i pochopení probíraných témat. Kniha je určena hlavně jako učebnice pro studenty středních škol, některé kapitoly přesahují obvyklý rozsah látky a umožňují získat pohled na studovanou problematiku z širšího hlediska. Obsahuje užitečné informace také pro návrháře elektronických obvodů. Celé dílo (5dílná učebnice) je koncipováno jako učební texty pro úroveň průmyslové školy elektrotechnického zaměření, jako je slaboproudá elektronika, počítačové systémy apod. Její hlavní úlohou je na úrovni průmyslové školy poskytnout seznámení s hlavními zásadami řešení elektrických obvodů a dát základní přehled možností využití a řešení moderních elektronických zařízení. Třebaže jsou texty určeny jako učební pomůcka pro posluchače průmyslových škol, mohou být mnohé pasáže užitečné také pro posluchače vysokých škol a technickým pracovníkům v oboru elektroniky. Historie vydání 1. vydání - 2006 - ISBN 80-7300-185-3 Stručný obsah Přenosové vlastnosti pasivních lineárních komplexních jednobranů a dvojbranů Pasivní kmitočtové filtry 1. a 2. řádu Analýza časově proměnných signálů Zesilovače Témata obecné Přenosové charakteristiky elektronických obvodů, tranzistorové zesilovače,přechodné děje, kmitočtové charakteristiky, pasivní filtry, analýza časově proměnných signálů, zpětná vazba, tranzistorové zesilovače analogové i spínané Přenosové vlastnosti pasivních lineárních komplexních jednobranů a dvojbranů, Časové charakteristiky obvodu přechodné děje,Přechodné charakteristiky obvodů prvního řádu, Přechodný děj v obvodu s kondenzátorem, Nabíjení kondenzátoru, Vybíjení kondenzátoru, Přechodný děj v obvodu s cívkou, Nabíjení cívky, Vybíjení cívky, Porovnání přechodných jevů v obvodech s cívkou a s kondenzátorem, RC a RL články v impulzních obvodech, RC a RL článek v obvodu s jedním impulzem, RC a RL článek v prostředí s řadou impulzů, Vstupní impulzy jsou symetrické vůči zemi, Pasivní lineární obvodové prvky v prostředí harmonického signálu, Stručné zopakovaní závěrů o ideálních prvcích v prostředí harmonického signálu, Vázané cívky v prostředí harmonického signálu, Impedance, admitance, vodivost (konduk


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.