Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace vysvětluje principy stavby a funkce indukčních a velkých synchronních motorů, stručněji též velkých stejnosměrných motorů. Kniha se dále zabývá i řídicími přístroji a mechanickými komponentami v jejich výkonových obvodech a elektronickými periferiemi, pokud jsou se strukturou motorů integrovány. Objasňují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 290 Kč

Publikace vysvětluje principy stavby a funkce indukčních a velkých synchronních motorů, stručněji též velkých stejnosměrných motorů. Kniha se dále zabývá i řídicími přístroji a mechanickými komponenta ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček

BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Elektrické motory a pohony - Ota Roubíček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 366 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace vysvětluje principy stavby a funkce indukčních a velkých synchronních motorů, stručněji též velkých stejnosměrných motorů. Kniha se dále zabývá i řídicími přístroji a mechanickými komponentami v jejich výkonových obvodech a elektronickými periferiemi, pokud jsou se strukturou motorů integrovány. Objasňují se zde základní schémata stejnosměrných a střídavých jednomotorových pohonů s automatickou regulací rychlosti otáčení. Předkládají se stanoviska pro aplikační výběr vhodného druhu motoru nebo regulačního pohonu. V souladu s normami EN a IEC je poukázáno na hlavní skutečnosti, významné pro instalaci sledovaných motorů a regulačních pohonů. Výklad přibližují praktické příklady instalací. Přílohy uvádějí přehled důležitých vlastností a parametrů uvažovaných motorů, statických měničů pro regulační pohony s nimi a seznam s předmětem práce souvisejících hlavních norem EN a IEC. Příručka je určena technikům a inženýrům útvarů obchodně -technických služeb. Má přispět k rychlé orientaci v otázkách výběru pohonného prostředku pro danou aplikaci a k rozvoji tvůrčích postupů při jeho instalaci, a to též v méně obvyklých, zvláštních nebo nových podmínkách. Stručný obsah 1. Úvod 2. Principy stavby a působení vybraných druhů motorů 3. Vybrané regulační pohony 4. Okolnosti rozhodování o volbě pohonného prostředku 5. Pravidla a okolnosti pro instalaci vybraných motorů a pohonů 6. Praktické příklady instalace (příručka techniky, volby a užití vybraných druhů)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.