Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Detektory kovu - Ján Hájek, Zdeněk Jarchovský

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Detektory kovu - Ján Hájek, Zdeněk Jarchovský

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha se zabývá teorií a praxí stavby hledačů kovových předmětů a pokladů. V prvé teoretické části je rozdělení detektorů kovu podle nejrůznějších hledisek a vysvětlení fyzikálních základů funkce detektorů se soustředěním na tři nejrozšířenější druhy: záznějový, balanční a impulsní, které jsou pak v druhé praktické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85533

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Detektory kovu - Ján Hájek, Zdeněk Jarchovský

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 313 Kč

Kniha se zabývá teorií a praxí stavby hledačů kovových předmětů a pokladů. V prvé teoretické části je rozdělení detektorů kovu podle nejrůznějších hledisek a vysvětlení fyzikálních základů funkce detektorů se soustředěním na tři nejrozšířenější druhy: záznějový, balanční a impulsní, které jsou pak v druhé praktické části knihy popsány jako stavební návody. Třetí částí knihy tvoří přílohy o konstrukci hledacích cívek a dalších součástí, potřebných pro experimentální stavbu a vylepšování stávajících detektorů kovu. » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Detektory kovu - Ján Hájek, Zdeněk Jarchovský

BEN - technická literatura Detektory kovu - Ján Hájek, Zdeněk Jarchovský - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Detektory kovu - Ján Hájek, Zdeněk Jarchovský
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 313 Kč
Maximální cena: 397 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha se zabývá teorií a praxí stavby hledačů kovových předmětů a pokladů. V prvé teoretické části je rozdělení detektorů kovu podle nejrůznějších hledisek a vysvětlení fyzikálních základů funkce detektorů se soustředěním na tři nejrozšířenější druhy: záznějový, balanční a impulsní, které jsou pak v druhé praktické části knihy popsány jako stavební návody. Třetí částí knihy tvoří přílohy o konstrukci hledacích cívek a dalších součástí, potřebných pro experimentální stavbu a vylepšování stávajících detektorů kovu. Protože nabízené profesionální přístroje nejsou právě nejlevnější, vznikla potřeba i amatérských konstrukcí a individuální výroby. Občas lze najít v odborných časopisech návody na jednoduché i složitější detektory kovu. Tyto návody se těší stálé popularitě, avšak mají zpravidla jen malý rozsah, určený rámcem časopisu. Proto se jako stavební návod na poloprofesionální přístroje jeví ideální kniha. V tomto, již 5. dílu ediceelektronické hledače,je probrána jedna ze zamýšlených částí teoretických vědomostí a praktických znalostí, ústících do konstrukce tří detektorů kovu a popisu konstrukce hledacích cívek. Kniha se tedy zabývá teorií a praxí stavby hledačů kovových předmětů a pokladů. V prvé teoretické části je rozdělení detektorů kovu podle nejrůznějších hledisek a vysvětlení fyzikálních základů funkce detektorů se soustředěním na tři nejrozšířenější druhy: záznějový, balanční a impulzní, které jsou pak v druhé praktické části knihy popsány jako stavební návody. Třetí částí knihy tvoří přílohy o konstrukci hledacích cívek a dalších součástí, potřebných pro experimentální stavbu a vylepšování stávajících detektorů kovu. Připadá vám kniha drahá?Ve skutečnosti je tomu právě naopak -kniha je velmi levná!Jak je to možné? V časopisech a na Internetu se objevuje řada návodů na různé detektory kovu.V drtivé většině se jedná o analogové konstrukce, které se bez profesionálního vybavení téměř nedají nastavit.A pokud se někde objeví nějaký návod s procesorem,autor zpravidla požaduje nějakou cenu za naprogramovaný procesor, většinou v řádu stokorun nebo desítek Euro.Naše kniha obsahuje (kromě jiných tipů pro stavbu) dvě špičkové konstrukce poloprofesionálních detektorů na bázi procesoru.Pro čtenáře knihy jsouZDARMAke stažení programy pro mikrokontroléry (zkompilované programy i zdrojáky). A tak, i když to na první pohled nevypadá, vás vyjde kniha s programem pro mikrokontrolér levněji,než kdybyste si postavili jiný detektor podle návodu, který byste sice získali zdarma, ale za naprogramovaný obvod byste zaplatili mnohem více.Určitě si umíte spočítat úsporu, když se rozhodnete si postavit procesorové detektory dva (oba) nebo dokonce experimentovat se zdrojovým kódem. Historie vydání 1. vydání - 2010 - ISBN 978-80-7300-220-6 Stručný obsah I. Část: Rozdělení a teorie Úvod Fyzikální základy detektorů kovu II. Část: Praktické návody Záznějový detektor (BFO) Balanční detektor (TR-IB) Impulzní detektor (PI) III. Část: Cívky detektorů Hledací cívky detektorů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.