Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je o tom, že člověk nemusí dokonale rozumět všemu, co chce používat. Je víc o programování ve Windows než jen o C++ Builderu. Roman Neruda se zhostil úkolu na téma C++ Builder a spolu s Tomášem Holanem vytvořil další knížku v ediční řadě "v příkladech". Totiž Windows, jako operační systém, je složitá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 287 Kč

Kniha je o tom, že člověk nemusí dokonale rozumět všemu, co chce používat. Je víc o programování ve Windows než jen o C++ Builderu. Roman Neruda se zhostil úkolu na téma C++ Builder a spolu s Tomášem ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda

BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura C++ Builder v příkladech - Tomáš Holan, Roman Neruda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 287 Kč
Maximální cena: 391 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je o tom, že člověk nemusí dokonale rozumět všemu, co chce používat. Je víc o programování ve Windows než jen o C++ Builderu. Roman Neruda se zhostil úkolu na téma C++ Builder a spolu s Tomášem Holanem vytvořil další knížku v ediční řadě "v příkladech". Totiž Windows, jako operační systém, je složitá záležitost, stejně jako třeba letadlo nebo lidské tělo. Vysvětlit, jak to funguje, je těžké a většinou se to neobejde bez toho, aby člověk dříve nebo později nezačal, kvůli zjednodušení a přijatelnému rozsahu textu, říkat věci, které nejsou pravda. Tomu jsme se chtěli vyhnout. Na druhou stranu, abyste si napsali program, který toto prostředí používá, případně někam odletěli letadlem nebo žili ve svém těle, na to většinou nepotřebujeme vědět, "jak je to uděláno", vystačíme s tím, že víme "jak to používat". A o tom je tato kniha. Sbírka příkladů, které ukazují, co můžete udělat a jak. Občas nějaké to vysvětlení, ale jen trošku jako když vám někdo řekne, že k odletu je dobré přijít co nejdříve, abyste si mohli říci o místa u okénka nebo že nemáte uhřátí skákat do vody. Nic o aerodynamice a palivu a řízení letového provozu ani o brzlíku, slinivce nebo streptokocích. Taková kuchařka. Tak vařte! Historie vydání 1. vydání - řijen 2002 - ISBN 80-7300-042-3 Stručný obsah Úvod První program v C++ Builderu Komponenty Grafika Databáze Knihovna obsah doprovodného CD C++PRIKL - zdrojové texty všech příkladů z knížky INSTALL - Borland C++Builder 6 (60denní zkušební verze) Témata obecná charakteristika C++ Builder příklady programování pro začátečníky. První program v C++ Builderu, Komponenty, Komponenty, Reakce na událost, Společná obsluha událostí, Kalkulačka, Ošetření chyb, Kalkulačka s páskou, Textový editor, Textový editor, Bezpečný konec programu, Další dialogy, Více oken, Modální okno, Dialog, Vlastnost Components, Datum, Měření času, Hodiny, Přesnost časovače, Klávesy, Enter místo TAB, Při odchodu, SetFocus, Při příchodu, Přidat komponentu, Přidat komponenty i s metodami, Změna rodiče, Grafika, Kreslení poprvé, Graf funkce, Pero, Ještě pero, Poprvé barva, Lissajousovy obrazce, Lissajous, Lissajous, Tabulka barev, Tabulka barev, Štětec v čáře, Inverzní kresba, Roztažení, Výběr a kopírování, Skládačka, Skládačka, Patnáctka, Písmo, Písmo a štětec, Reliéfní písmo, Skloněné písmo, Skloněné písmo, Pixels, Barevné složky, Převod na šedou, Černobílý obrázek, Distribuce chyby, Inverze barev, Kontrast, Reliéf, Třídění, Průměrné barvy, Průměrný obrázek, Zvětšenina, Deformace, Lupa, Vektorové kreslení, Vlastní kreslení, Přidávání do obrázku, Obrázky cizích oken, Kreslení na okno, Děravé okno, Objekt Screen, Změna kurzoru myši, Vlastní kurzor myši, Obrázek jako resource, Animace, Kreslení funkcí, Databáze, První databázový program, Další komponenty, Hodnoty polí, Hodnoty polí, Hodnoty polí, Vypočtená pole, Vyhledávaná (lookup) pole, Sloupce, Pohyb po tabulce, Pohyb po tabulce nepozorovaně, Pohyb po tabulce záložky, Nalezení záznamu, Změna pořadí, Vybrané záznamy, V


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.