Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek

Hodnocení: 1x
  • 4

Předložená kniha má podobnou strukturu jako předchozí příručky a je opět rozdělena do tří hlavních dílů. Prvá část (kapitoly 1 až 3) se zabývá definicí blikače, všeobecně se zmiňuje o zdrojích energie a světla, popisuje funkci časovače 555, jeho základní zapojení a výstupní obvody, vyskytující se v příkladech použití ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Předložená kniha má podobnou strukturu jako předchozí příručky a je opět rozdělena do tří hlavních dílů. Prvá část (kapitoly 1 až 3) se zabývá definicí blikače, všeobecně se zmiňuje o zdrojích energie ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek

BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Blikače s časovačem 555 - Jan Hájek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předložená kniha má podobnou strukturu jako předchozí příručky a je opět rozdělena do tří hlavních dílů. Prvá část (kapitoly 1 až 3) se zabývá definicí blikače, všeobecně se zmiňuje o zdrojích energie a světla, popisuje funkci časovače 555, jeho základní zapojení a výstupní obvody, vyskytující se v příkladech použití v druhé části (kapitoly 4 až 8). Třetí část obsahuje technická data časovače, seznam literatury a rejstřík. V předchozích příručkách se zapojeními s jedním, dvěma a více časovači 555 byla třetí kapitola vždy věnována některému obecnějšímu aspektu: systematickému rozdělení výstupních zapojení časovače 555 nebo klasifikaci vzájemých vazeb mezi dvěma a více časovači. Zde jsou v třetí kapitole popsány výstupní obvody podobně jako ve svazku"Časovač 555",tentokrát však jen výstupní obvody světelné. Souhrn optických výstupních zapojení se systematickým rozdělením je novinkou a nebyl v uvedeném rozsahu publikován dosud v žádné literatuře. Důležitou částí knihy jsou odkazy na literaturu, obdobně uspořádané jako v předchozích příručkách. Nejprve jsou uvedeny známé knihy nebo obsáhlejší články, zabývající se výhradně časovačem 555. Tyto literární prameny zpravidla obsahují vysvětlení funkce a činnosti základních zapojení a jistý počet příkladů schémat. Zde jsou sestaveny za sebou a průběžně očíslovány (L1, L2, L3 atd.). U praktických příkladů použití časovačů 555 (od kap. 4) jsou odkazy na původní prameny přiřazeny jednotlivým obrázkům. To umožňuje čtenáři nahlédnout do odpovídající literatury, kde nalezne např. podrobnější popisy, stavební návody s návrhy plošných spojů, rozpisky součástek a další informace, potřebné pro stavbu a oživování popisovaného zapojení. Historie vydání 1. vydání - 2006 - ISBN 80-7300-196-9 Stručný obsah Úvod Základní zapojení časovače 555 Světelná výstupní zapojení Jednoduché blikače Blikající indikátory Blikající zkoušečky Ovládané blikače Různá zapojení Příloha Témata Blikače, Světlo, Rozdělení blikačů , Periodické blikače, Neperiodické blikače, Blikač s časovačem 555, Zdroj energie, Přerušovač, Zdroje světla, Žárovky, Světelné diody LED, Světelné diody OLED, Příklady blikačů, Základní zapojení časovače 555, Blokové zapojení, Vnitřní blokové zapojení, Monostabilní multivibrátor, Astabilní multivibrátor, Varianta astabilního multivibrátoru, Bistabilní zapojení, Světelná výstupní zapojení, Výstupní zapojení se žárovkou, Přímé připojení žárovky na výstup, Nepřímé připojení žárovky na výstup, Výstupní zapojení se světelnou diodou LED, Přímé připojení LED na výstup, Nepřímé připojení LED na výstup, Výpočet předřadného odporu pro LED, Jednoduché blikače, Jednoduché blikače se žárovkou, Nejjednodušší blikač se žárovkou, Blikač se žárovkou a střídou 0,5, Blikač se dvěma žárovkami, Blikač s výkonovými žárovkami, Blikač s velkým výkonem, Blikající zdroj světla, Blikač s velmi dlouhou periodou, Výkonový blikač s velmi dlouhou periodou, Blikač řídící jas žárovky, Jednoduché blikače s jednou LED, Nejjednodušší blikač s jednou LE


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.