Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka

Hodnocení: 1x
  • 4

Knížka zaplňuje dlouholetou mezeru v české odborné literatuře. Od prvního vydání a dotisku v roce 2001 uplynuly již čtyři roky, resp. tři roky, a celé náklady byly rozebrány. Autor sám byl překvapen tak velikým zájmem, ačkoliv podle konsolidace elektronického průmyslu u nás se dalo předpokládat, že zájem o uváděnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 480 Kč

Knížka zaplňuje dlouholetou mezeru v české odborné literatuře. Od prvního vydání a dotisku v roce 2001 uplynuly již čtyři roky, resp. tři roky, a celé náklady byly rozebrány. Autor sám byl překvapen t ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka

BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Antény - Miroslav Procházka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 480 Kč
Maximální cena: 678 Kč
Ušetríte až: 198 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Knížka zaplňuje dlouholetou mezeru v české odborné literatuře. Od prvního vydání a dotisku v roce 2001 uplynuly již čtyři roky, resp. tři roky, a celé náklady byly rozebrány. Autor sám byl překvapen tak velikým zájmem, ačkoliv podle konsolidace elektronického průmyslu u nás se dalo předpokládat, že zájem o uváděnou problematiku patrně poroste. V pravdě obrovský růst popularity mobilních telefonů, některé úspěchy elektronického průmyslu (mikrovlnné spoje, pasivní radiolokace atd.), včetně mimořádného pokroku v pedagogickém prostředí vysokých škol, to vše naznačilo, že by bylo dobré doplnit stávají, již vyprodanou, encyklopedickou příručku o další hesla překrývající zmíněný rozvoj mobilní komunikace, popř. o části z mikrovlnné techniky pro specializované radioamatéry. Řada původních hesel byla tedy doplněna (>20), upravena (13), nově zařazena (7) včetně 46 nových grafů a vyobrazení. Ohlasy čtenářů potvrdily, že byl zejména oceněn rozsáhlý fond literárních odkazů. Redakce se proto rozhodla doplnit knihu zařazením CD-ROM, který by obsahoval celé ročníky Amatérského Radia pro konstruktéry, které byly v minulých letech věnovány problematice antén a vf technice. Řada připomínek čtenářů se také týkala vnějšího provedení knihy, a proto se redakce rozhodla třetí vydání vytisknout do pevné vazby. Znamená to sice určité zvýšení ceny, ale vznikne tak vyšší trvanlivost knihy, jak se ukázalo, často používané. Ve spolupráci s ČVUT FEL, Katedra elektromagnetického pole byla problematika elektromagnetického pole doplněna programy (na přiloženém CD-ROM) dynamicky znázorňujícími chování elektromagnetického pole v blízkosti dipólu. Současně jsou tam uvedeny i autorovy výpočetní programy pro mikrovlnné antény ANT-PC. Poslouží jako základní zdroj informací nejen pro odborníky specializované v oboru antén, ale i pro širší technickou veřejnost včetně velké rodiny radioamatérů, kteří zde naleznou odpovědi na základní otázky z anténní techniky a z problematiky spojené s komunikací na KV, VKV a UKV. Vždyť právě radioamatéři se celosvětově zasloužili o vznik celé řady modifikací základních typů antén. Většina hesel je doplněna příslušnými obrázky, jejichž počet je značně větší než je běžné u encyklopedií. Tím se dílo blíží spíše odborné příručce. Historie vydání 1. vydání - srpen 2000 - ISBN 80-86056-59-7 - obj. č. 121022 2. vydání - březen 2001 - ISBN 80-7300-028-8 - obj. č. 121022 3. vydání - srpen 2005 - ISBN 80-7300-166-7 - obj. č. 121227 Stručný obsah encyklopedická příručka AZ příloha Nomogramy příloha "Popis programů na CD" příloha "Komentář simulací na CD" CD obsah doprovodného CD CASOPISY - výběr z modrých konstručních AR FIRMY - programy a katalogy firem: KATHREIN, DCom, Rohde&Schwarz PROGRAMY - unikátní programy pro výpočet antén SIMULACE - animované GIFy, které jsou výsledkem práce se simulátory elektromagnetického pole SKRIPTY - programy využívající javaskripty Pozn.: Na přiloženém CD ROM ve složce firmy DCOM nelze spustit program Wlan Planer36. Ale můžete si je


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.