Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Knihy naučná literatura

Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Hodnocení: 1x
  • 5

Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman, Johana Sandqvist. Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství koupíte i tady

Specifikace Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis Nikdy není pozdě na šťastné dětství. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných časopisech uveřejnil malý dotazník zahrnující tři otázky: Co vám osobně pomohlo zvládnout obtížné dětské zážitky?, Co jste se naučili ze svého těžkého dětství?, Jak jste později v životě získali zážitky, které vám v dětství chyběly? Následně obdržel na 300 dopisů. Na základě » ... a dál?

Produkt Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství

Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství - parametry

Název produktu: Ben Furman, Johana Sandqvist: Nikdy není pozdě na šťastné dětství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman, Johana Sandqvist. Jednou kolem finského psychoterapeuta Bena Furmana projel motocyklista, který měl na předním skle anglický nápis „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“. Snaha této větě porozumět se Furmanovi stala impulzem k napsání knihy. Ve dvou rodinných časopisech uveřejnil malý dotazník zahrnující tři otázky: „Co vám osobně pomohlo zvládnout obtížné dětské zážitky?“, „Co jste se naučili ze svého těžkého dětství?“, „Jak jste později v životě získali zážitky, které vám v dětství chyběly?“ Následně obdržel na 300 dopisů. Na základě jejich četby a zkušeností se svými klienty i z různých literárních zdrojů Furman došel k následujícím zjištěním: Važte si toho, jakým způsobem jste překonali těžkosti svého života. Vnímejte své problémy jako zkoušky, které vás mohou dostat dále. Všímejte si zdrojů, které jsou ve vás a kolem vás. Zaměřujte pozornost na znamení, která ukazují, že jste na správné cestě. Uvědomte si, co od života očekáváte. Důvěřujte, že si zasloužíte dobrou budoucnost. Kniha byla zahrnuta mezi 100 mistrovských děl psychoterapie, dočkala se překladů do mnoha jazyků a stala se bestsellerem. Nikdy není pozdě na šťastné dětství - Ben Furman, Johana Sandqvist od nakladatelství v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.