Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA

Knihy

Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA

Hodnocení: 1x
  • 4

Cílem publikace je seznámit čtenáře se základními pojmy, legislativními a technickými požadavky kladenými na elektrotechnické výrobky z hlediska elektromagnetické kompatibility. V knize jsou popsány evropské směrnice o elektromagnetické kompatibilitě, druhy norem, seznam norem, limitní úrovně kompatibility rušení a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA koupíte i tady

Specifikace Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 211 Kč

Cílem publikace je seznámit čtenáře se základními pojmy, legislativními a technickými požadavky kladenými na elektrotechnické výrobky z hlediska elektromagnetické kompatibility. V knize jsou popsány e ... a dál?

Produkt Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA

Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA - parametry

Název produktu: Ben EMC Z HLEDISKA TEORIE A APLIKACE-ELEKTROMAGNETICKÁ KOMPATIBILITA
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cílem publikace je seznámit čtenáře se základními pojmy, legislativními a technickými požadavky kladenými na elektrotechnické výrobky z hlediska elektromagnetické kompatibility. V knize jsou popsány evropské směrnice o elektromagnetické kompatibilitě, druhy norem, seznam norem, limitní úrovně kompatibility rušení a odolnosti, definované uspořádání měřicích pracovišť. Značný prostor je věnován teoretické analýze problematiky, s dokladovanými počítačovými simulacemi a měřením. V knize je mnoho názorných obrázků, zčásti i barevných, které vás usnadní pochopení principů. Jako příklad může sloužit doporučené zapojení napájecího zdroje, kde je pro analogovou digitální zem vyznačeno zemnění do jednoho bodu. Za shlédnutí také stojí obrázky uspořádání měřicích pracovišť a mnohé další ilustrace a fotografie. Kniha může sloužit jako teoretický a praktický průvodce prediktivního návrhu a stanovení vlastností při konstrukci nových zařízení z hlediska elektromagnetické kompatibility, a tím snížit náklady na výrobu výrobků. Publikace je určena posluchačům vysokých škol, inženýrům, technickým pracovníkům a návrhářům v oboru elektrotechniky. Historie vydání 1. vydání - 2006- ISBN 80-7300-202-7 Stručný obsah Úvod Předpisy o EMC Typy vzájemných vazeb EMC výkonových elektrotechnických systémů a jejich částí Témata Předpisy o EMC, Evropská směrnice o EMC, Druhy norem o EMC, Seznam norem o EMC, Mezní úrovně kompatibility, rušení a odolnosti z vybraných částí norem, Normami definována uspořádání měřicích pracovišť pro základní typy měření, Typy vzájemných vazeb, Induktivní vazba, Teoretická analýza, Simulace a měření, Kapacitní vazba, Teoretická analýza, Simulace a měření, Galvanická vazba, Teoretická analýza jednovodičové propojení obvodů - řešení pro nízké kmitočty se soustředěnými parametry, Simulace a měření jednovodičové propojení obvodů - řešení pro nízké kmitočty se soustředěnými parametry, Teoretická analýza dvouvodičové propojení obvodů - řešení pro nízké kmitočty se soustředěnými parametry, Simulace a měření dvouvodičové propojení obvodů - řešení pro nízké kmitočty se soustředěnými parametry, Teoretická analýza vícevodičové propojení obvodů - řešení pro nízké kmitočty se soustředěnými parametry, Simulace a měření vícevodičové propojení obvodů - řešení pro nízké kmitočty se soustředěnými parametry, Teoretická analýza dvouvodičové propojení obvodů - řešení pro vyšší kmitočty s rozloženými parametry, Simulace a měření dvouvodičové propojení obvodů - řešení pro vyšší kmitočty s rozloženými parametry, Teoretická analýza jednovodičové propojení obvodů - řešení pro vyšší kmitočty s rozloženými parametry, Simulace a měření jednovodičové propojení obvodů - řešení pro vyšší kmitočty s rozloženými parametry, Teoretická analýza vícevodičové propojení obvodů - řešení pro vyšší kmitočty s rozloženými parametry, Simulace a měření vícevodičové propojení obvodů - řešení pro vyšší kmitočty s rozloženými parametry, Teoretická analýza dvouvodičové a vícevodičové propojení obvodů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.