Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Barbara Wood: Hra osudu

Próza - beletrie

Barbara Wood: Hra osudu

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Mladá instrumentářka Lydie Harrisová žije trochu nudně a dost osaměle v kalifornském Malibu. Po nehodě, při níž zemřeli její rodiče a bratr, se jí odcizila i sestra Adéla. Nedala o sobě vědět už více než čtyři roky, proto Lydii velmi překvapí, když jí najednou zavolá. Adéla ji naléhavě žádá, aby za ní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hra osudu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Barbara Wood: Hra osudu koupíte i tady

Specifikace Barbara Wood: Hra osudu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Mladá instrumentářka Lydie Harrisová žije trochu nudně a dost osaměle v kalifornském Malibu. Po nehodě, při níž zemřeli její rodiče a bratr, se jí odcizila i sestra Adéla. Nedala o sobě vědět už více ... a dál?

Produkt Barbara Wood: Hra osudu

Barbara Wood: Hra osudu - parametry

Název produktu: Barbara Wood: Hra osudu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Mladá instrumentářka Lydie Harrisová žije trochu nudně a dost osaměle v kalifornském Malibu. Po nehodě, při níž zemřeli její rodiče a bratr, se jí odcizila i sestra Adéla. Nedala o sobě vědět už více než čtyři roky, proto Lydii velmi překvapí, když jí najednou zavolá. Adéla ji naléhavě žádá, aby za ní přijela do Říma. Krátce nato pošta doručí Lydii figurku ze slonoviny. Lydie požádá o radu svého přítele doktora Kellermanna. Ten zjistí, že figurka pochází z letité egyptské deskové hry a má nesmírnou cenu. Přestože si se sestrou už dlouho nejsou blízké, má Lydie o Adélu starost. A navzdory

doktorovu varování odlétá do Evropy… Ukázka z textu "Pane Rašide," začala jsem obezřetně, "byla jsem zatažena do nějaké závažné záležitosti. Vy, jako egyptská vláda, hledáte zřej-mě moji sestru stejně jako já. Podle všeho byl do stejné věci za-pleten také John. A mě bude možná hledat egyptská policie pro podezření z vraždy. Mohl byste snad pochopit, že mám otázky a že by bylo slušné mi na ně odpovědět. Mám právo se dozvědět, do čeho jsem se nevědomky zapletla a co to bylo za věc, na které se John Treadwell podílel a kvůli které ho zabili. Mám také právo vědět, proč hledáte mou sestru a jaký význam má

šakal." "Ano, na to všechno byste měla skutečně právo… Přesto mi ale, slečno Harrisová, věřte - když vám o těchto věcech nic nepovím, bude to jen kvůli vaší bezpečnosti. Jste na tom lépe, když nic ne-víte. Podílejí se na tom ještě další lidé, kteří se nezaleknou ničeho, aby se dostali k informacím o vaší sestře. A kdybyste se jim do-stala do rukou…" "Lidé jako tenhle Arnold Rossiter, o kterém jste se zmiňoval?… Takže mě schováváte také před ním?" "Ano, to je přesné." "Proč se vlastně tolik staráte o mou bezpečnost, pane Rašide?" "Kdyby vás zavraždili, možná bych vaši sestru nikdy nenašel."


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.