Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot

Učebnice/Odborná literatura

Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot

Hodnocení: 1x
  • 4

Ovoce je od nepaměti neodmyslitelnou součástí lidské výživy. V poslední době se na podkladě nových poznatků zvlášť oceňuje jeho velký dietetický a zdravotní význam. Aby měl záhradkář při pěstování ovoce úspěch a jeho práce mu kromě ekonomického efektu přinášela i radost a uspokojení, neobejde se bez odborných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot koupíte i tady

Specifikace Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

Ovoce je od nepaměti neodmyslitelnou součástí lidské výživy. V poslední době se na podkladě nových poznatků zvlášť oceňuje jeho velký dietetický a zdravotní význam. Aby měl záhradkář při pěstování ovo ... a dál?

Produkt Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot

Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot - parametry

Název produktu: Aventinum Ovoce - Radoslav Šrot
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ovoce je od nepaměti neodmyslitelnou součástí lidské výživy. V poslední době se na podkladě nových poznatků zvlášť oceňuje jeho velký dietetický a zdravotní význam. Aby měl záhradkář při pěstování ovoce úspěch a jeho práce mu kromě ekonomického efektu přinášela i radost a uspokojení, neobejde se bez odborných znalostí. Těm, kteří s pěstováním ovoce teprve začínají, chce tato knížka poskytnout nezbytné minimum potřebných vědomostí. Čtenář se v ní dozví, jak má ovocnou zahradu založit, ošetřovat a v případě potřeby i rekonstruovat a modernizovat. Z obsahu: Proč je ovoce nezbytnou součástí naší výživy? Čeho bychom měli dbát při konzumu ovoce? Jaké přednosti má ovoce z vlastní zahrádky? Jak uspořádáme ovocnou zahradu? Na jaké vzdálenosti vysazujeme ovocné dřeviny? Čím se řídíme při výběru ovocných druhů a odrůd? Jaké klimatické podmínky jsou nejvhodnější pro pěstování ovoce? Na jakých půdách se ovocným rostlinám nejlépe daří? Kdy sázíme ovocné dřeviny? Jak připravíme půdu pro výsadbu?

... Publikace: Ovoce - DVORSKÝ PAVEL;ŠROT RADOSLAV. Všechno, co zajímá pěstitele ovoce, a to začátečníky i

pokročilé, je shrnuto v knize Ing. Radoslava šrota, který v

odpovědích na otázky radí, jak ovoce ošetřovat, rozmnožovat a

chránit před chorobami a škůdci. I zkušenější pěstitel zde najde

odpovědi na některé méně běžné otázky, se kterými se dosud často

nesetkal. Publikace: Ovoce - DVORSKÝ PAVEL;ŠROT RADOSLAV. Nezbytným předpokladem o ovoce je péče, v následujících 88 radách jsou uvedeny nároky na pěstování. Knížka je dobrým pomocníkem při práci s ovocnými rostlinami.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.