Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Austin Kleon: Ukaž, co děláš!

Knihy naučná literatura

Austin Kleon: Ukaž, co děláš!

Hodnocení: 1x
  • 4

Ukaž, co děláš! - Austin Kleon. Pochodeň tvořivosti vám díky knize Kraď jako umělec již dávno plane nad hlavou, ale co dál?Austin Kleon nás nenechal na holičkách. Opět deset kapitol, opět maximální dávka povzbuzení, nakažlivého nadšení i nesmírné touhy tvořit a tvorbu sdílet s ostatními. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Austin Kleon: Ukaž, co děláš! koupíte i tady

Specifikace Austin Kleon: Ukaž, co děláš!

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 207 Kč

10 způsobů, jak se dělit o svou kreativitu a nechat se objevit. Byl-li bestseller Kraď jako umělec o vypůjčování si vlivu druhých, tato knížka učí, jak ovlivňovat druhé, aby si půjčovali od vás. Klíčem je proces, nikoli produkt. Sdílejte něco malého každý den (ale nezměňte se v lidský spam). Uchovejte si mysl amatéra jeho možnosti jsou neomezené. Buďte spojka, učitel, otevřený uzel. Nekřečkujte. Ukaž, co děláš! ukazuje v deseti nových principech, že musíte být otevření, štědří a stateční umělci, od nichž » ... a dál?

Produkt Austin Kleon: Ukaž, co děláš!

Austin Kleon: Ukaž, co děláš! - parametry

Název produktu: Austin Kleon: Ukaž, co děláš!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ukaž, co děláš! - Austin Kleon. Pochodeň tvořivosti vám díky knize Kraď jako umělec již dávno plane nad hlavou, ale co dál?Austin Kleon nás nenechal na holičkách. Opět deset kapitol, opět maximální dávka povzbuzení, nakažlivého nadšení inesmírné touhy tvořit atvorbu sdílet sostatními. Jen role budou lehce obráceny. Tentokrát nás Austin naučí, že velkorysost vyhrává nad géniem aže být knalezeni anechat ostatní, ať kradou, je cestou kcíli zvanému „známý tvůrce". Ve zkratce, jestli Kraď jako umělec nabádalo ktomu, abyste se nechali ovlivňovat díly jiných, tak Ukaž, co děláš nabádá kovlivňování ostatních tím, že se osvé dílo podělíte. Jednou provždy už budete vědět, proč sdílet, jak sdílet as kým sdílet.Austin Kleon přesvědčí ity, jimž vadí nutnost propagovat aprodávat sám sebe anechtějí se zpronevěřit svým zásadám, ale přitom by rádi představili svou práci icelý proces tvoření. Je to kniha oself-promotion pro tvůrce, kteří se tak trochu stydí chlubit se vlastním peřím.Zjistíte, že nemusíte být génius, abyste mohli se světem sdílet své dílo. Poznáte, že podělit se každý den okousek své práce je lepší, než pokoutně pracovat na svém životním díle. Objevíte svůj šuplík zajímavostí abudete onich vyprávět dobré příběhy - ukážete všem, které by to mohlo zajímat, co děláte. Získáte cenné rady na témata jako jak se nezměnit v“lidský Spam”, jak přijímat rány aproč se zaprodat - jakkoli negativně to na první pohled může vypadat. Spolu smnoha úspěšnými umělci minulosti isoučasnosti dojdete ktomu, že - jak řekl Honoré de Balzac - “Největším problémem, který musí umělec vyřešit, je jak zařídit, aby si ho všimli.”Naučíte se, že kreativita není talent, nýbrž způsob myšlení. Ukaž, co děláš! - Austin Kleon od nakladatelství Jan Melvil Publishing v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz 10 způsobů, jak se dělit o svou kreativitu a nechat se objevit. Byl-li bestseller Kraď jako umělec o vypůjčování si vlivu druhých, tato knížka učí, jak ovlivňovat druhé, aby si půjčovali od vás. Klíčem je proces, nikoli produkt. Sdílejte něco malého každý den (ale nezměňte se v lidský spam). Uchovejte si mysl amatéra – jeho možnosti jsou neomezené. Buďte spojka, učitel, otevřený uzel. Nekřečkujte. Ukaž, co děláš! ukazuje v deseti nových principech, že musíte být otevření, štědří a stateční – umělci, od nichž budou krást jiní umělci. Austin Kleon přesvědčí i ty, jimž vadí nutnost propagovat a prodávat sám sebe a nechtějí se zpronevěřit svým zásadám, ale přitom by rádi představili svou práci i celý proces tvoření. Je to kniha o self-promotion pro tvůrce, kteří se tak trochu stydí chlubit se vlastním peřím. 10 principů 1. Nemusíš být génius. 2. Mysli na proces, nikoli na výsledek. 3. Sdílej něco malého každý den. 4. Pootevři svůj šuplík kuriozit. 5. Vyprávěj dobré příběhy. 6. Uč, co umíš. 7. Nezměň se v lidský


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.