Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba

Učebnice/Odborná literatura

Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba

Hodnocení: 1x
  • 4

Sense and Sensibility Rozum a Cit - Austenová Jane "The main heroines are sisters, Marianne and Elinor Dashwood, who have also a young sister Margaret and an elder stepbrother John. At the beginning of the story Mr. Dashwood dies and Mrs. Dashwood and her daughters have to move from their home which now has ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba koupíte i tady

Specifikace Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

"The main heroines are sisters, Marianne and Elinor Dashwood, who have also a young sister Margaret and an elder stepbrother John. At the beginning of the story Mr. Dashwood dies and Mrs. Dashwood and ... a dál?

Produkt Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba

Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba - parametry

Název produktu: Austenová Jane: Rozum a cit / Sense and Sensibility - Zrcadlová četba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sense and Sensibility Rozum a Cit - Austenová Jane "The main heroines are sisters, Marianne and Elinor Dashwood, who have also a young sister Margaret and an elder stepbrother John. At the beginning of the story Mr. Dashwood dies and Mrs. Dashwood and her daughters have to move from their home which now has become John´s property. Their budget is shoestring, so that they settle down in a small cottage in the country where Marianne and Elinor experience their first love and disappointment. Marianne is guided especially by her feelings and she blames her elder sister Elinor, who has a more rational view of the world, for being cold and reserved. But finally, she finds out that the sense and sensibility are not inevitably separated matters... Hlavními hrdinkami jsou sestry Mariana a Elinor Dashwoodovy, které mají ještě malou sestru Margaret a staršího nevlastního bratra Johna. Na začátku románu zemře pan Daswood a paní Dashwoodová se i s dcerami musí odstěhovat z rodinného sídla, které připadlo nejstaršímu synovi. S omezenými prostředky se paní Dashwoodová a její dcery usadí v malém venkovském domku, kde Mariana i Elinor prožívají své první lásky i zklamání. Mariana se řídí především svými city a své starší sestře Elinor, která má racionálnější pohled na svět, vyčítá chlad a rezervovanost. Ale nakonec zjistí, že rozum a cit se nemusí vylučovat… z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Zjednodušená četba | Dvojjazyčné knihy od INFOA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Anotace: When Elizabeth Bennet first meets eligible bachelor Mr Darcy, she finds him proud and aloof. He also seems indifferent to her, despite her good looks and vivacious wit. And when she discovers that Darcy has involved himself in the troubled relationship between his friend Bingley and her beloved sister Jane, Elizabeth is determined to dislike him more than ever. As misunderstandings grow, scandal breaks out and romance blossoms. Both Elizabeth and Darcy come to understand the folly of their prejudices and learn that first impressions may not always be reliable. Když se Elizabeth Bennetová poprvé setká s panem Darcym, starým mládencem a zároveň výhodnou partií, zdá se jí nafoukaný a odtažitý. A také lhostejný k její osobě, přestože je Elizabeth hezká, temperamentní a bystrá. Když Elizabeth navíc zjistí, že se Darcy zapletl do komplikovaného vztahu svého přítele Bingleyho a její milované sestry Jane, její antipatie vůči němu jen vzrostou. Dochází k řadě nedorozumění a vypukne skandál, ale

přitom také rozkvete láska. Elizabeth i Darcy pochopí pošetilost svých předsudků a poučí se, že první dojem nemusí být vždycky ten správný.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.