Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka

Knihy naučná literatura

Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka

Hodnocení: 1x
  • 4

Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe - Artho Stefan Wittemann . Artho S. Wittemann se už dvacet let intenzivně zabývá otázkami systémové sebeorganizace psýché. Dlouhou dobu byl žákem a posléze spolupracovníkem dr. Hala a dr. Sidry Stoneových, zakladatelů metody Voice Dialogue. Pak se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Architektura vnitřního ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka koupíte i tady

Specifikace Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 230 Kč

Artho S. Wittemann se už dvacet let intenzivně zabývá otázkami systémové sebeorganizace psýché. Dlouhou dobu byl žákem a posléze spolupracovníkem dr. Hala a dr. Sidry Stoneových, zakladatelů metody Vo ... a dál?

Produkt Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka

Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka - parametry

Název produktu: Artho Stefan Wittemann: Architektura vnitřního světa člověka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe - Artho Stefan Wittemann . Artho S. Wittemann se už dvacet let intenzivně zabývá otázkami systémové sebeorganizace psýché. Dlouhou dobu byl žákem a posléze spolupracovníkem dr. Hala a dr. Sidry Stoneových, zakladatelů metody Voice Dialogue. Pak se společně se svou ženou Veetou vydal vlastní cestou a výsledky pod pojmem IndividualSystemik© (individuální systematika) rozvinul do obsáhlé psychologické teorie a praxe. Ve své první knize, nazvané Inteligence duše, představuje základní koncepci individuální systematiky. Další, hlubší výzkum v psychoterapeutické praxi a ve vzdělávacích seminářích pro terapeuty a poradce vedl k poznatkům a technikám, jež jsou popsány v této knize. Kniha Architektura vnitřního světa člověka je skutečným obohacením pro psychologickou praxi. Na pozadí „skrytého řádu“ psýché pochopíme stagnaci a rozporuplnost v terapeutickém procesu. Artho Wittemann velice působivě ukazuje cestu, jak zpřístupnit a vysvětlit řád, jenž je za tím skrytý, a především lásku k pacientovi/klientovi, s tímto řádem hluboce spojenou. Mnoho terapeutů na tuto knihu určitě čekalo, aniž by to věděli, a je velice důležité, aby se co nejvíce uplatnila v terapeutické praxi. Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe - Artho Stefan Wittemann od nakladatelství Maitrea a.s. v kategorii | | Psychologie | Psychologie osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.