Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map

Knihy

Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map

Hodnocení: 1x
  • 4

Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map - Miroslav Buchvaldek, Lubomír Košnar, Andreas Lippert . Výjimečný projekt, který inicioval prof. Miroslav Buchvaldek a na němž spolupracovali odborníci z Ústavů pro pravěk a ranou dobu dějinnou filozofických fakult univerzit v Praze a Vídni. Na podkladových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Archeologický atlas pra..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 299 Kč

Výjimečný projekt, který inicioval prof. Miroslav Buchvaldek a na němž spolupracovali odborníci z Ústavů pro pravěk a ranou dobu dějinnou filozofických fakult univerzit v Praze a Vídni. Na podkladových materiálech se podíleli odborníci z celé Evropy v průběhu let 1995-2003. Atlas podává přehled vývoje, trvání a významu jednotlivých kultur s vyznačením nalezišť po celé Evropě. Je členěn do dvou částí: první obsahuje 27 barevných složených map velkého formátu znázorňujících rozšíření kultur v Evropě od paleolitu po » ... a dál?

Produkt Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map

Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map - parametry

Název produktu: Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 299 Kč
Maximální cena: 1 525 Kč
Ušetríte až: 226 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map - Miroslav Buchvaldek, Lubomír Košnar, Andreas Lippert . Výjimečný projekt, který inicioval prof. Miroslav Buchvaldek a na němž spolupracovali odborníci z Ústavů pro pravěk a ranou dobu dějinnou filozofických fakult univerzit v Praze a Vídni. Na podkladových materiálech se podíleli odborníci z celé Evropy v průběhu let 1995-2003. Atlas podává přehled vývoje, trvání a významu jednotlivých kultur s vyznačením nalezišť po celé Evropě. Je členěn do dvou částí: první obsahuje 27 barevných složených map velkého formátu znázorňujících rozšíření kultur v Evropě od paleolitu po dobu laténskou. Druhá část mj. obsahuje na osm set malých map s rozšířením kultur a významnými nalezišti v jednotlivých, abecedně členěných zemích Evropy. Čtenáři zde naleznou hlavní principy datování, rejstříky názvů kultur a nalezišť a zejména velmi cenný kompletní seznam odkazů na literaturu k jednotlivým lokalitám. Obsáhlý atlas je určen odborníkům, vysokoškolským studentům i zájemcům o archeologii z řad širší veřejnosti. Archeologický atlas pravěké Evropy+CD+příloha map - Miroslav Buchvaldek, Lubomír Košnar, Andreas Lippert od nakladatelství Karolinum v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.