Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Antonín Novák: Vědomí středověku

Knihy osobnosti a fakta

Antonín Novák: Vědomí středověku

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vědomí středověku - Z kulturních dějin prvního tisíciletí - Antonín Novák. Bohatě vypravená studie se snaží osvětlit na mnoha příkladech, o čem a jak přemýšleli lidé před mnoha staletími. Kniha, kámen stavby, socha či plocha malby jsou pro nás autentickými, kdysi živoucí rukou a myslí stigmatizovanými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Jaké má kniha
Vědomí středověku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Antonín Novák: Vědomí středověku

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 349 Kč

Bohatě vypravená studie se snaží osvětlit na mnoha příkladech, o čem a jak přemýšleli lidé před mnoha staletími. Kniha, kámen stavby, socha či plocha malby jsou pro nás autentickými, kdysi živoucí rukou a myslí stigmatizovanými objekty, k nimž je nutno přistupovat s největší otevřeností srdce, a nejlépe by bylo, abychom se pro tu chvíli stali onou „tabula rasa“, čistou deskou, do níž má být teprve vtištěno znamení. Dokážeme-li se totiž odpoutat od našich konvencí, zjistíme, že mnohé z toho, co se zdálo být » ... a dál?

Produkt Antonín Novák: Vědomí středověku

Antonín Novák: Vědomí středověku - parametry

Název produktu: Antonín Novák: Vědomí středověku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vědomí středověku - Z kulturních dějin prvního tisíciletí - Antonín Novák. Bohatě vypravená studie se snaží osvětlit na mnoha příkladech, o čem a jak přemýšleli lidé před mnoha staletími. Kniha, kámen stavby, socha či plocha malby jsou pro nás autentickými, kdysi živoucí rukou a myslí stigmatizovanými objekty, k nimž je nutno přistupovat s největší otevřeností srdce, a nejlépe by bylo, abychom se pro tu chvíli stali onou „tabula rasa“, čistou deskou, do níž má být teprve vtištěno znamení. Dokážeme-li se totiž odpoutat od našich konvencí, zjistíme, že mnohé z toho, co se zdálo být naivní, dětinské a překonané, postihovalo v jádře týž problém, o kterém jsme se domnívali, že je naším objevem. Jinými slovy: vědomí tvořící osobnosti středověku se kupodivu podobalo vědomí našemu. Publikace: Vědomí středověku - Z kulturních dějin prvního tisíciletí - Antonín Novák.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.