Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let

Učebnice/Odborná literatura

Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let - Anne Bacus Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let. Kompendium všeho, co potřebují vědět rodiče při péči o dítě ve věku do 1 do 3 let a při jeho výchově. Praktický, podrobný rádce sleduje vývoj dítěte po tříměsíčních etapách, tedy ve 12 až 14 měsících, 15 až 17 měsících 18 až 20 měsících ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79767
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Vaše dítě ve věku od 1 ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let koupíte i tady

Specifikace Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 211 Kč

Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let. Kompendium všeho, co potřebují vědět rodiče při péči o dítě ve věku do 1 do 3 let a při jeho výchově. Praktický, podrobný rádce sleduje vývoj dítěte po tříměsíčních et ... a dál?

Produkt Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let

Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let - parametry

Název produktu: Anne Bacus: Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let - Anne Bacus Vaše dítě ve věku od 1 do 3 let. Kompendium všeho, co potřebují vědět rodiče při péči o dítě ve věku do 1 do 3 let a při jeho výchově. Praktický, podrobný rádce sleduje vývoj dítěte po tříměsíčních etapách, tedy ve 12 až 14 měsících, 15 až 17 měsících 18 až 20 měsících atd. V každé z těchto kapitol (etap) se autorka věnuje vývoji osobnosti, fyzickému, jazykovému vývoji, sociabilitě, hrám a hračkám, jídlu, psychologickým a výchovným otázkám a dalším praktickým radám. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Výchova od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Dva nejdůležitější roky života; vývoj výchova a potřeby dítěte; hračky a hr


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.