Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ann Holdway: Kineziologie

Učebnice/Odborná literatura

Ann Holdway: Kineziologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Český překlad jedné z nejlepších světových učebnic klinické genetiky je nezastupitelnou publikací pro pregraduální a postgraduální studenty medicíny a dalších přírodovědných oborů. Nepochybně bude zařazen mezi povinnou literaturou i pro atestační zkoušky řady medicínských specialistů a široké lékařské veřejnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ann Holdway: Kineziologie koupíte i tady

Specifikace Ann Holdway: Kineziologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Publikace je určena fyzioterapeutům a lékařům zabývajícím se rehabilitací pohybové soustavy při poruchách motoriky. Pro praktický užitek z této publikace jsou potřebné základní znalosti z funkční anatomie, fyziologie a biomechaniky. Záměrem příručky je rozšířit znalosti o pochodech probíhajících v nervové soustavě a řídících volní pohyb a jejich následné využití v diagnostice a terapii.

... a dál?

Produkt Ann Holdway: Kineziologie

Ann Holdway: Kineziologie - parametry

Název produktu: Ann Holdway: Kineziologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 709 Kč
Ušetríte až: 633 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český překlad jedné z nejlepších světových učebnic klinické genetiky je nezastupitelnou publikací pro pregraduální a postgraduální studenty medicíny a dalších přírodovědných oborů. Nepochybně bude zařazen mezi povinnou literaturou i pro atestační zkoušky řady medicínských specialistů a široké lékařské veřejnosti poskytne tolik potřebné rozšíření vědomostí v současném období intenzivní genetizace medicíny. Jedná se o 6. vydání publikace pokrývající široké spektrum oblastí klinické genetiky zasahující do všech medicínských specializací. Důraz je kladen na nejmodernější molekulárně genetické aspekty klinické genetiky a jejich významné medicínské výstupy. Publikace má vysokou pedagogickou hodnotu danou zkušenostmi z předchozích vydání, je bohatě dokumentovaná obrázky, tabulkami, přehledy i klinickými případy ilustrujícími genetické principy. Publikace: Kineziologie - Přehled klinické kineziologie a patokineziologie pro diagnostiku a terapii poruch pohybové soustavy - František Véle. Publikace je určena fyzioterapeutům a lékařům zabývajícím se

rehabilitací pohybové soustavy při poruchách motoriky. Pro

praktický užitek z této publikace jsou potřebné základní znalosti z

funkční anatomie, fyziologie a biomechaniky. Záměrem příručky je

rozšířit znalosti o pochodech probíhajících v nervové soustavě a

řídících volní pohyb a jejich následné využití v diagnostice a

terapii. Publikace: Kineziologie - Přehled klinické kineziologie a patokineziologie pro diagnostiku a terapii poruch pohybové soustavy - František Véle. Kineziologie představuje přírodní, holistický léčebný systém, který kombinuje moderní západní techniky se starou čínskou medicínou. Používá testování svalů k odhalení fyzické, emocionální a chemické nerovnováhy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.