Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anglický právnický slovník

Knihy

Anglický právnický slovník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pri objednávke tohto titulu Vám nedoručíme CD nosič so slovníkom, ale produktový kľúč na stiahnutie tohto slovníka. Elektronická verzia slovníkov vydaných knižne nakladateľstvom Linde Praha, a. s. Tento obojstranný slovník vychádza zo všetkých právnych odvetví, špecializuje sa však najmä na obchodné právo a jemu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anglický právnický slovník koupíte i tady

Specifikace Anglický právnický slovník

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 918 Kč

Elektronická verze slovníků vydaných knižně nakladatelstvím Linde Praha, a. s. Tento oboustranný slovník vychází ze všech právních odvětví, specializuje se však zejména na obchodní právo a jemu příbuz ... a dál?

Produkt Anglický právnický slovník

Anglický právnický slovník - parametry

Název produktu: Anglický právnický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 918 Kč
Maximální cena: 1 290 Kč
Ušetríte až: 372 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pri objednávke tohto titulu Vám nedoručíme CD nosič so slovníkom, ale produktový kľúč na stiahnutie tohto slovníka. Elektronická verzia slovníkov vydaných knižne nakladateľstvom Linde Praha, a. s. Tento obojstranný slovník vychádza zo všetkých právnych odvetví, špecializuje sa však najmä na obchodné právo a jemu príbuzné odbory. Slovná zásoba pokrýva oblasť medzinárodného aj tuzemského obchodu vrátane transakcií na kapitálovom trhu, problematiku zmlúv, ich druhov, plnenie a porušenie, ďalej oblasť štátnej správy a súdneho a rozhodcovského konania. Slovník bude užitočným a rýchlym pomocníkom nielen pre advokátov, podnikových právnikov či sudcov, ale aj pre ekonómov a obchodníkov. Uplatnenie nájde aj medzi študentmi právnických a ekonomických fakúlt. Obsah hesiel a väzieb 61 500 významov 13 000 prekladov 88 000 Lexicon 5: Anglicko-český a česko-anglický právnický slovník - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: CDROM - Anglický právnický slovník - Lexikon 5. Elektronická verze slovníků vydaných knižně nakladatelstvím Linde

Praha, a. s. Tento oboustranný slovník vychází ze všech právních

odvětví, specializuje se však zejména na obchodní právo a jemu

příbuzné obory. Na 12 500 hesel tedy pokrývá oblast mezinárodního i

tuzemského obchodu včetně transakcí na kapitálovém trhu,

problematiku smluv, jejich druhů, plnění a porušení, dále oblast

státní správy a soudního i rozhodčího řízení.

Slovník bude užitečným a rychlým pomocníkem nejen pro advokáty,

podnikové právníky či soudce, ale i pro ekonomy a obchodníky.

Uplatnění najde i mezi studenty právnických a ekonomických

fakult.

Obsah

hesel a vazeb.......................61 500

významů.............................13 000

překladů.............................88 000

Technologie

Tvaroslovné hledání

Fulltextové hledání

Tvary

Funkce mouse-over Publikace: CDROM - Anglický právnický slovník - Lexikon 5. Elektronická verze slovníků vydaných knižně nakladatelstvím Linde Praha, a. s. Tento oboustranný slovník vychází ze všech právních odvětví, specializuje se však zejména na obchodní právo a jemu příbuzné obory.Obsah:61 500 hesel a vazeb13 000 významů88 000 překladůHlavní vlastnosti:Tvaroslovné hledání Fulltextové hledání TvaryFunkce mouse-overSystém: Windows, Linux, Mac OSWindows XP/Vista/7/8/8.1, Mac OS X.6 a vyššíAutor: neuvedenRok vydání: 2015ISBN: 978-80-87062-50-0Rozměry: 0 x 0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.