Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anglická slovesa 1 a 2 + CD

Učebnice/Odborná literatura

Anglická slovesa 1 a 2 + CD

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jazykové kolečko je moderní učební pomůcka určená všem zájemcům o studium cizích jazyků. Hlavním úkolem této učební pomůcky je usnadnit a zpestřit cizí jazyk, který se učíte nebo teprve hodláte učit.. Jazykové kolečko anglických nepravidelných sloves je vyráběno i v oboustranné verzi, ve které jsou sloučena slovesa z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anglická slovesa 1 a 2 + CD koupíte i tady

Specifikace Anglická slovesa 1 a 2 + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Jazykové kolečko anglických nepravidelných sloves v oboustranné verzi, ve které jsou sloučena slovesa z 1. a 2. dílu a seřazena dle abecedy. Tato oboustranná verze tedy nabízí celkem 184 sloves ve ste ... a dál?

Produkt Anglická slovesa 1 a 2 + CD

Anglická slovesa 1 a 2 + CD - parametry

Název produktu: Anglická slovesa 1 a 2 + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 123 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jazykové kolečko je moderní učební pomůcka určená všem zájemcům o studium cizích jazyků. Hlavním úkolem této učební pomůcky je usnadnit a zpestřit cizí jazyk, který se učíte nebo teprve hodláte učit.. Jazykové kolečko anglických nepravidelných sloves je vyráběno i v oboustranné verzi, ve které jsou sloučena slovesa z 1. a 2. dílu a seřazena dle abecedy. Tato oboustranná verze tedy nabízí celkem 184 sloves ve stejných gramatických tvarech jako u jednostranných verzí. Oboustranná verze anglických nepravidelných sloves je vložena v novém papírovém obalu, který slouží zároveň jako doplněk jazykové pomůcky. Nacházejí se zde přehledné tabulky popisující pravopis anglických sloves (pravidelných i nepravidelných) v přítomném čase prostém (3.osoba), dále pravopis s přidáním tvaru ´ing´ a pravopis pravidelných sloves v minulém čase prostém. K oboustranné verzi je nově přidáno CD, které obsahuje nahrávku všech nepravidelných sloves uváděných na kolečku. Slovesa jsou namluvena rodilými mluvčími v americké i britské angličtině. Nahrávka se skládá celkem ze 40 stop: 1-20 americká verze, 21-40 britská verze (mezi verzemi je pauza dlouhá 5 sekund). Čísla jednotlivých stop najdete na obvodu kolečka vedle sloves. Populární jazykové kolečko určené pro všechny zájemce o studium anglického jazyka. Pomůcka nabízí orientaci při zvládání nepravidelných sloves a rovněž přehled a používání slovesných časů. Kolečko je doplněno audio CD s výslovností jednotlivých sloves a jejich tvarů. Používání kolečka: natočením vrchního kotoučku na hledané sloveso se v okýnkách objeví příslušné slovesné tvary. Otočná mapka - CUPRO - Jazyk: CZ - Vazba: Jiný materiál potahu - ISBN: 80-86323-43-9 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.