Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Učebnice/Odborná literatura

Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 - Andrew J. Brust;Stephen Forte. Naučte se programovat SQL Server 2005 od základních objektů až po náročné aplikace – ze světově nejlépe hodnocené publikace! SQL Server je ve verzi 2005 neobvykle výrazným posunem ve vývoji databázových systémů. V publikaci od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 koupíte i tady

Specifikace Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 721 Kč

Naučte se programovat SQL Server 2005 od základních objektů až po náročné aplikace – ze světově nejlépe hodnocené publikace! SQL Server je ve verzi 2005 neobvykle výrazným posunem ve vývoji databá ... a dál?

Produkt Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 - parametry

Název produktu: Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 721 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetríte až: 269 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 - Andrew J. Brust;Stephen Forte. Naučte se programovat SQL Server 2005 od základních objektů až po náročné aplikace – ze světově nejlépe hodnocené publikace! SQL Server je ve verzi 2005 neobvykle výrazným posunem ve vývoji databázových systémů. V publikaci od špičkových odborníků pracujících léta na produktech Microsoftu máte možnost proniknout do všech součásti tohoto obsáhlého balíku ze strany jejich automatizace, programovatelnosti a praktického využití. Získáte velmi konkrétní informace, s jejichž pomocí porozumíte základům programování SQL Serveru i potřebným detailům pro programování vlastních aplikací. Patřičně hluboký výklad, praktické příklady a osvědčené postupy vám umožní vytvářet náročné, spolehlivé databázové aplikace nejrůznějšího typu, včetně řešení pro stále žádanější „business intelligence“. S knihou mj. pochopíte a zvládnete: - Využití rozšíření jazyka T-SQL v SQL Serveru 2005 - Spolupráci Visual Studia a SQL Serveru, integraci kódu CLR do T-SQL - Programování pohledů, uložených procedur, spouští a funkcí - Využití nového datového typu XML a metody XQuery - Automatizaci obvyklých administrátorských operací - Vylaďování databází, sestav (reports) a objektů ve Visual Studiu 2005 - Programování transakcí - Tvorbu mobilních datových aplikací pomocí SQL Serveru 2005 Everywhere Edition - Tvorbu aplikací zasílajících upozornění pomocí služby SQL Server Notification Services - Využití nástrojů „obchodní inteligence“: SQL Server Reporting Services, OLAP a komponent pro dolování dat Publikace z edice Mistrovství neklade na čtenáře vysoké počáteční nároky, ale umožňuje mu naopak expertní úrovně dosáhnout. Poskytuje například úvod do SQL CRL formou srozumitelnou i začátečníkovi, avšak s mírou podrobnosti, z níž nemálo vytěží i programátor s problematikou dobře obeznámený. Kniha je velmi přehledně a nezávisle uspořádaná, aby umožnila čtenáři aplikovat „modulární“ způsob učení: neuděláte chybu, budete-li objevovat jednotlivé možnosti programování SQL Serveru 2005 dle vlastního výběru. Získáte, či doplníte, tak své znalosti o převážné většině funkcí, jež vám pomohou stát se ostříleným profesionálem na SQL Server 2005. „Srozumitelně napsaná a členěná kniha. Pochopit jakýkoli nový koncept (mi) netrvalo déle než čtvrt hodiny. Text je logický, návazný a vše je vysvětleno. Ze zkušenosti dělím programátorské knihy do dvou kategorií: výukové a referenční. Tato byla první, která s úspěchem plnila roli obou z nich.“ – Chris Anderson (Bellevue, Nebraska, USA) na Amazon.com Přiložené DVD obsahuje: - Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Evaluation Edition, - Microsoft Visual Studio 2005 Team Suite Trial, - Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for database Professionals Trial Version - Příklady v C# z knihy a další ve Visual Basicu O autorech: Andrew J. Brust je šéfem pro nové technologie v newyorské firmě Citigate Hudson, Microsoft Gold Certified Partner, zaměřené na business intelligence a datab


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.