Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Učebnice/Odborná literatura

Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 - Andrew J. Brust;Stephen Forte. Naučte se programovat SQL Server 2005 od základních objektů až po náročné aplikace – ze světově nejlépe hodnocené publikace! SQL Server je ve verzi 2005 neobvykle výrazným posunem ve vývoji databázových systémů. V publikaci od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 koupíte i tady

Specifikace Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 702 Kč

Naučte se programovat SQL Server 2005 od základních objektů až po náročné aplikace nejrůznějšího typu, ze světově nejlépe hodnocené publikace. Ovládnete pohledy, uložené procedury či funkce pomocí T-SQL, automatizaci administrátorských operací, vývoj a ladění ve Visual Studiu 2005, programování transakcí, mobilních aplikací či nástroje pro obchodní inteligenci, tvorbu sestav (SQL Server Reporting Services) a dolování dat. ... a dál?

Produkt Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005

Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 - parametry

Název produktu: Andrew J. Brust, Stephen Forte: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 702 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetríte až: 288 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Mistrovství v programování SQL Serveru 2005 - Andrew J. Brust;Stephen Forte. Naučte se programovat SQL Server 2005 od základních objektů až po náročné aplikace – ze světově nejlépe hodnocené publikace! SQL Server je ve verzi 2005 neobvykle výrazným posunem ve vývoji databázových systémů. V publikaci od špičkových odborníků pracujících léta na produktech Microsoftu máte možnost proniknout do všech součásti tohoto obsáhlého balíku ze strany jejich automatizace, programovatelnosti a praktického využití. Získáte velmi konkrétní informace, s jejichž pomocí porozumíte základům programování SQL Serveru i potřebným detailům pro programování vlastních aplikací. Patřičně hluboký výklad, praktické příklady a osvědčené postupy vám umožní vytvářet náročné, spolehlivé databázové aplikace nejrůznějšího typu, včetně řešení pro stále žádanější „business intelligence“. S knihou mj. pochopíte a zvládnete: - Využití rozšíření jazyka T-SQL v SQL Serveru 2005 - Spolupráci Visual Studia a SQL Serveru, integraci kódu CLR do T-SQL - Programování pohledů, uložených procedur, spouští a funkcí - Využití nového datového typu XML a metody XQuery - Automatizaci obvyklých administrátorských operací - Vylaďování databází, sestav (reports) a objektů ve Visual Studiu 2005 - Programování transakcí - Tvorbu mobilních datových aplikací pomocí SQL Serveru 2005 Everywhere Edition - Tvorbu aplikací zasílajících upozornění pomocí služby SQL Server Notification Services - Využití nástrojů „obchodní inteligence“: SQL Server Reporting Services, OLAP a komponent pro dolování dat Publikace z edice Mistrovství neklade na čtenáře vysoké počáteční nároky, ale umožňuje mu naopak expertní úrovně dosáhnout. Poskytuje například úvod do SQL CRL formou srozumitelnou i začátečníkovi, avšak s mírou podrobnosti, z níž nemálo vytěží i programátor s problematikou dobře obeznámený. Kniha je velmi přehledně a nezávisle uspořádaná, aby umožnila čtenáři aplikovat „modulární“ způsob učení: neuděláte chybu, budete-li objevovat jednotlivé možnosti programování SQL Serveru 2005 dle vlastního výběru. Získáte, či doplníte, tak své znalosti o převážné většině funkcí, jež vám pomohou stát se ostříleným profesionálem na SQL Server 2005. „Srozumitelně napsaná a členěná kniha. Pochopit jakýkoli nový koncept (mi) netrvalo déle než čtvrt hodiny. Text je logický, návazný a vše je vysvětleno. Ze zkušenosti dělím programátorské knihy do dvou kategorií: výukové a referenční. Tato byla první, která s úspěchem plnila roli obou z nich.“ – Chris Anderson (Bellevue, Nebraska, USA) na Amazon.com Přiložené DVD obsahuje: - Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Evaluation Edition, - Microsoft Visual Studio 2005 Team Suite Trial, - Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for database Professionals Trial Version - Příklady v C# z knihy a další ve Visual Basicu O autorech: Andrew J. Brust je šéfem pro nové technologie v newyorské firmě Citigate Hudson, Microsoft Gold Certified Partner, zaměřené na business intelligence a datab


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.