MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrea Kurucová: První pomoc

Učebnice/Odborná literatura

Andrea Kurucová: První pomoc

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024745824

První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. - Andrea Kurucová. První pomoc - pracovní sešit je moderně zpracovanou učební pomůckou pro žáky SZŠ. Stručnou a srozumitelnou formou seznamuje žáky SZŠ a zdravotnických lyceí se základními pravidly poskytování první pomoci. Studenti tak získají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
První pomoc
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Andrea Kurucová: První pomoc

Specifikace Andrea Kurucová: První pomoc

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

První pomoc - pracovní sešit je moderně zpracovanou učební pomůckou pro žáky SZŠ. Stručnou a srozumitelnou formou seznamuje žáky SZŠ a zdravotnických lyceí se základními pravidly poskytování první pomoci. Studenti tak získají dovednosti nutné k ošetření drobných i větších poranění i pro případ život ohrožujících stavů. Každá kapitola obsahuje vedle výkladu dané problematiky cíle i úkoly, text je doplněn obrázky. Kniha nabízí i prostor pro vlastní poznámky studentů, vytvoření slovníku cizích slov a zapsání poznatků » ... a dál?

Produkt Andrea Kurucová: První pomoc

Andrea Kurucová: První pomoc - parametry

Název produktu: Andrea Kurucová: První pomoc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. - Andrea Kurucová. První pomoc - pracovní sešit je moderně zpracovanou učební pomůckou pro žáky SZŠ. Stručnou a srozumitelnou formou seznamuje žáky SZŠ a zdravotnických lyceí se základními pravidly poskytování první pomoci. Studenti tak získají dovednosti nutné k ošetření drobných i větších poranění i pro případ život ohrožujících stavů. Každá kapitola obsahuje vedle výkladu dané problematiky cíle i úkoly, text je doplněn obrázky. Kniha nabízí i prostor pro vlastní poznámky studentů, vytvoření slovníku cizích slov a zapsání poznatků z exkurzí na pracovištích první pomoci a ur-gentní medicíny. První pomoc - pracovní sešit pro SZŠ a zdravotnická lycea, 2. dopl. vyd. - Andrea Kurucová od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Andrea Kurucová: První pomoc

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.