Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve?

Učebnice/Odborná literatura

Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve?

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či lymfomem - Janíková Andrea, a kolektiv Doubek Michael. Kniha vznikla jako logická reakce autorů hematoonkologů na dotazy a požadavky pacientů, které mají ve své péči. Snaží se v ní rozvinout to, co nemocným poskytují edukační ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak si poradit s nádoro..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? koupíte i tady

Specifikace Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 177 Kč

Kniha vznikla jako logická reakce autorů hematoonkologů na dotazy a požadavky pacientů, které mají ve své péči. Snaží se v ní rozvinout to, co nemocným poskytují edukační brožury o klasické protinádor ... a dál?

Produkt Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve?

Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - parametry

Název produktu: Andrea Janíková, Michael Doubek: Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či lymfomem - Janíková Andrea, a kolektiv Doubek Michael. Kniha vznikla jako logická reakce autorů hematoonkologů na dotazy a požadavky pacientů, které mají ve své péči. Snaží se v ní rozvinout to, co nemocným poskytují edukační brožury o klasické protinádorové terapii a nádorových onemocněních. Jako vzor použili nádorová onemocnění krve, řada z informací má ale obecnou platnost pro všechny nádorové nemoci. Úvodní kapitoly jsou věnovány funkci krve, kostní dřeně a lymfatického systému v lidském těle, další pak principům protinádorové léčby a jejím nežádoucím účinkům. Poměrně podrobně je rozebrána též problematika týkající se alternativních léčebných prostředků a vitaminových doplňků, dietních opatření a pohybové aktivity. Autoři objasňují ale i význam klinických studií a jejich prospěšnost pro další úspěšnou léčbu pacientů. Všechny poznatky jsou autory prezentovány v duchu medicíny založené na důkazech, ať už jde o medicínu klasickou, či alternativní, neboť jako lékaři mohou pacientům doporučit opravdu jen to, co má prokázaný účinek a nepoškodí jejich zdraví. Vše navíc vhodně ilustrují nádherné dětské kresby v úvodu každé kapitoly. Věříme, že kniha bude pacientům s nádorovými onemocněními pomocníkem, který jim usnadní jejich rozhodnutí v těžkých okamžicích léčby zhoubné nemoci. Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či lymfomem - Janíková Andrea, a kolektiv Doubek Michael od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.