MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Anders de la Motte: Bubble

Próza - beletrie

Anders de la Motte: Bubble

Hodnocení: 6x
  • 3.5
EAN: 9788024243771

Bubble - la Motte Anders de. BUBBLE završuje trilogii originálních švédských krimirománů o prostředí IT technologií a sociálních sítí, jejich ovládání a zneužívání. GAME a BUZZ rozehrály nevyzpytatelnou Hru o (ne)alternativní (ne)kontrolované (ne)virtuální realitě. Hlavní hrdina HP se sice snaží ze Hry vymanit, ale ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933

Jaké má kniha
Bubble
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Anders de la Motte: Bubble

Čerstvá hodnocení Anders de la Motte: Bubble

  • 5

Kareem73, 25. listopadu 2015

Přečteno jedním dechem! Autor už zná své postavy a umí je naplno využít, vyloženě si užívá dialogy (opět mix češtiny a angličtiny) a děj jede šílenou rychlostí až do konce. V případě de la Mottovy trilogie bych řekl, že kvalita je stoupavá. Třetí díl mi přijde nejlepší a celé to hezky uzavírá.


Specifikace Anders de la Motte: Bubble

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 294 Kč

Bubble - Anders de la Motte BUBBLE završuje trilogii originálních švédských krimirománů o prostředí IT technologií a sociálních sítí, jejich ovládání a zneužívání. GAME a BUZZ rozehrály nevyzpytatelnou Hru o (ne)alternativní (ne)kontrolované (ne)virtuální realitě. Hlavní hrdina HP se sice snaží ze Hry vymanit, ale poté co jeho sestra Rebecca narazí na jistou léta neotvíranou bankovní schránku, nebezpečí je zpět. A větší než kdy předtím... BUBBLE přináší dramatický a aktuální příběh o tom, jak se snažíme budovat » ... a dál?

Produkt Anders de la Motte: Bubble

Anders de la Motte: Bubble - parametry

Název produktu: Anders de la Motte: Bubble
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 294 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Bubble - la Motte Anders de. BUBBLE završuje trilogii originálních švédských krimirománů o prostředí IT technologií a sociálních sítí, jejich ovládání a zneužívání. GAME a BUZZ rozehrály nevyzpytatelnou Hru o (ne)alternativní (ne)kontrolované (ne)virtuální realitě. Hlavní hrdina HP se sice snaží ze Hry vymanit, ale poté co jeho sestra Rebecca narazí na jistou léta neotvíranou bankovní schránku, nebezpečí je zpět. A větší než kdy předtím... BUBBLE přináší dramatický a aktuální příběh o tom, jak se snažíme budovat bubliny bezpečí ve světě, který je nepřetržitě digitálně sledován. Velké i malé bubliny však mají jedno společné: dříve či později prasknou... Bubble - la Motte Anders de od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz SVĚT NA WEBU JE NEPŘETRŽITĚ SLEDOVÁN, PROTO SI V NĚM BUDUJEME BUBLINY BEZPEČÍ. AŤ VELKÉ NEBO MALÉ, VŠECHNY DŘÍVE ČI POZDĚJI PRASKNOU… Henrik HP Pettersson se kdysi zapletl s nevyzpytatelným podnikem nazvaným Hra. I když se několikrát pokusil uniknout z jejího železného sevření, stále se mu to nedaří. Jeho sestra Rebecca mezitím začíná novou kariéru na bezpečnostním oddělení v rostoucím IT impériu PayTag. Obsah jisté léta neotevírané bankovní schránky, který Rebecca objeví, ji znepokojí do té míry, že je nucena požádat o pomoc tajuplného Tageho Sammera. Je to však vážně otcův starý kamarád, nebo má pravdu HP, když tvrdí, že ve skutečnosti on ovládá Hru? Pokud je skutečnost jen hra, jak poznat přítele? A jak nepřítele?

Stockholm se připravuje na královskou svatbu a nebezpečí je zpět. A větší než kdy předtím…


Recenze Anders de la Motte: Bubble

Přidáno: 23. června 2016

Kareem73, 25. listopadu 2015Přečteno jedním dechem! Autor už zná své postavy a umí je naplno využít, vyloženě si užívá dialogy (opět mix češtiny a angličtiny) a děj jede šílenou rychlostí až do konce. V případě de la Mottovy trilogie bych řekl, že kvalita je stoupavá. Třetí díl mi přijde nejlepší a celé to hezky uzavírá.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Anders de la Motte: Bubble

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.