Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Andělský tarot

Knihy

Andělský tarot

Hodnocení: 1x
  • 4

S pomocí těchto karet budete moci provést detailní rozbor Vašeho vztahu, zjistit příčiny problémů a získat andělské rady, které pomohou vztah zlepšit, vyléčit či ukončit. V knize naleznete i návody, jak přivolat romantický vztah a udržet v něm lásku. Kdo by si někdy nepřál, když se konfrontace s partnerem stanou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andělský tarot koupíte i tady

Specifikace Andělský tarot

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 290 Kč

S kartami andělského světla našli už mnozí přístup k výhledům a pomocným názorům z říše andělů. Proto je pro všechny vlastníky tarotu andělského světla , kteří se v milostných a partnerských otázkách ... a dál?

Produkt Andělský tarot

Andělský tarot - parametry

Název produktu: Andělský tarot
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 466 Kč
Ušetríte až: 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

S pomocí těchto karet budete moci provést detailní rozbor Vašeho vztahu, zjistit příčiny problémů a získat andělské rady, které pomohou vztah zlepšit, vyléčit či ukončit. V knize naleznete i návody, jak přivolat romantický vztah a udržet v něm lásku. Kdo by si někdy nepřál, když se konfrontace s partnerem stanou nesnesitelné, když nás přepadne žal z lásky nebo když v nás hlodá touha po duši - dvojčeti, užitečnou radu z vyšší, světelnější úrovně. Tyto andělské karty jsou velkým přínosem pro všechny, kdo hledají odpovědi na téma vztahů a partnerství. Výkladová kniha obsahuje velmi inspirativní povídání na téma vztahy, partnerství, láska, samota apod., najdete v ní i návody na rituály pro partnerství: rituál pro přivolání partnera duše

rituál pro nový romantický vztah

rituál pro více lásky do stávajícího vztahu

rituál pro návrat ztraceného partnera

rituál pro co nejhladší průběh rozchodu s partnerem Poselství andělů a archandělů na kartách jsou v knize rozepsána velmi podrobně a pro každého pochopitelně. Pomohou vám odhalit, v čem vězí problémy, které se ve vztahu objevily. Výklad s těmito kartami vám pomůže odhalit vše o vás a o vašem přístupu, o partnerovi a o tom, co stojí za jeho chováním, naznačí jaký je hlavní význam vašeho vztahu - o co jde, o co nejde a naznačí taktéž pravděpodobnou budoucnost. Autor: Rebecca Bachstein

Nakladatel: Fontána

Vazba: brožovaná

Počet stran: 153

Formát: 180 x 120 mm Sada karet obsahuje 32 karet s anděly a archanděly. Rozměry karet

12 x 8 cm MM a LP Svíčka vytváří pohodovou a klidnou atmosféru. Svíčky vytvoří uvolňující a pokojnou atmosféru kdekoli. Některé svíčky v této části jsou delikátně navoněné s éterickými oleji, které pomáhají při relaxaci.

Čakry jsou energetická regulační centra našeho těla. Proudí jimi vitální energie, která nás drží na živu. Lidský organismus musí být zásobován ze tří různých pramenů. Potřebuje výživu, vzduch a vitalitu. Čakry jsou centrem energetické potence a tím i zdrojem veškeré energie, která cirkuluje naším tělem mřížovou sítí meridiánů.

Svíčka je vyrobena ze 100 % stearínu či palmového vosku a obsahuje 3 % čistého éterického oleje. Stearín je obnovitelný zdroj, který může být vždy přesazený. Knot svíčky je z čisté bavlny. Následkem toho budete mít velmi trvalý jasný plamen a žádný odpad - svíčka sama dohoří.

Stearinové svíčky by měly vždy hořet ve skleněné nádobce, jinak stearín může prosakovat. To rovněž prodlužuje dobu hoření svíčky. MM Kdo z nás by si někdy- když se konfrontace s partnerem zlomí k bodu nesnesitelnosti, přepadne nás žal z lásky nebo v nás začne hlodat touha po duši-dvojčeti - nepřál dostat užitečnou radu z vyšší, světelnější úrovně?S kartami andělského světla našli už mnozí lidé přístup k náhledům a pomocným radám z říše andělů. Pro všechny milovníky tarotu, kteří se v milostných a partnerských otázkách obracejí na karty, bude tato nová knížka Rebeky Bachsteinové velmi vydatným zdrojem rad a inspirací z říše andělů - oněch bytostí, které nás spojují s Bohem.Ved


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.