Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ANAG Abeceda mzdové účetní 2012

Učebnice/Odborná literatura

ANAG Abeceda mzdové účetní 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

, Tento bestseller Abeceda mzdové účetní 2012 je určen pracovníkům, kteří se zabývají především mzdovou a personální agendou. Publikace je zaměřena na pracovněprávní problematiku, zpracování mezd, průměrný výdělek, srážky ze mzdy, povinnosti zaměstnavatelů k úřadům práce a jejich vzájemné vztahy, daň z příjmů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Jaké má kniha
Abeceda mzdové účetní 2..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ANAG Abeceda mzdové účetní 2012 koupíte i tady

Specifikace ANAG Abeceda mzdové účetní 2012

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 429 Kč

Tento bestseller je určen pracovníkům, kteří se zabývají především mzdovou a personální agendou. ... a dál?

Produkt ANAG Abeceda mzdové účetní 2012

ANAG Abeceda mzdové účetní 2012 - parametry

Název produktu: ANAG Abeceda mzdové účetní 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 429 Kč
Maximální cena: 579 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Tento bestseller Abeceda mzdové účetní 2012 je určen pracovníkům, kteří se zabývají především mzdovou a personální agendou. Publikace je zaměřena na pracovněprávní problematiku, zpracování mezd, průměrný výdělek, srážky ze mzdy, povinnosti zaměstnavatelů k úřadům práce a jejich vzájemné vztahy, daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků, zdravotní pojištění, pojistné na sociální zabezpečení, dávky nemocenského pojištění, důchodové pojištění, vyplňování ELDP, náhrady škody a bezdůvodné obohacení, odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání a problematiku inspekce práce. Obsahuje všechny změny platné k 1. 1. 2012, kterým se věnuje podrobný výklad a praktické příklady. V důsledku přijetí rozsáhlých novel zákoníku práce, zákona o inspekci práce, o zaměstnanosti či zákona o nemocenském pojištění nastaly změny např. v oblasti poskytování náhrady mzdy zaměstnavatelem, změnila se výše rozhodného příjmu zakládající účast zaměstnanců na nemocenském a důchodovém pojištění, došlo ke změnám v placení pojistného na zdravotní pojištění, nové jsou výpočty redukovaného průměrného výdělku pro náhradu mzdy při pracovní neschopnosti, výpočty srážek ze mzdy, významná změna nastala u čerpání dovolené aj. Druh sortimentu : Kniha, Abeceda mzdové účetní 2012, Jazyk : Čeština, Počet stran : 536


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.