Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie

Knihy naučná literatura

Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie

Hodnocení: 1x
 • 4

Publikace: JÓGA - anatomie, 2. rozšířené vydání-Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami - Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami - Leslie Kaminoff;Amy Matthews. 54 stran navíc! Nové kapitoly o svalové a kosterní soustavě, analýzy ásan a mnoho dalších nových ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
JÓGA - anatomie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie koupíte i tady

Specifikace Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 348 Kč

Názorná ilustrovaná publikace určená jak zájemcům o cvičení jógy, tak instruktorům a lektorům. Laické veřejnosti přiblíží význam jógy a její blahodárné působení na svalové skupiny, instruktorům pomůže v jejich práci. ... a dál?

Produkt Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie

Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie - parametry

Název produktu: Amy Matthews, Leslie Kaminoff: JÓGA - anatomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 151 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Publikace: JÓGA - anatomie, 2. rozšířené vydání-Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami - Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami - Leslie Kaminoff;Amy Matthews. 54 stran navíc! Nové kapitoly o svalové a kosterní soustavě,

analýzy ásan a mnoho dalších nových informací. Tento světový

bestseller, anatomický průvodce jógou, je určen pro každého, kdo se

o jógu zajímá – pro začátečníky i pokročilé, pro příznivce power

jógy a zejména pro instruktory. Přehledné anatomické ilustrace

znázorňují práci svalů, které jsou zapojeny při provádění

jednotlivých pozic. Srozumitelné a přesné popisy jednotlivých ásan

spolu s kresbami poskytují dokonalou představu o principech, na

 • nichž jsou založeny dané pohyby. V knize mimo jiné naleznete:
 • Základní principy jógy.
 • Dýchací techniky.
 • Vztah mezi jógou a
 • páteří, druhy pohybů páteře.
 • Důležité informace o kosterní a
 • svalové soustavě.
 • Obsáhlý přehled ásan s rozborem činnosti svalů

a kloubů, upozorněním na možné potíže a překážky, popisem průběhu

dýchání během cvičení a názorným anatomickým obrázkem. Leslie

Kaminoff je mezinárodně uznávaným specialistou v oblasti jógy a

anatomie dýchání. Amy Matthews je mimo jiné analytičkou Labanova

pohybu a specialistkou na propojení těla a dechu. Publikace: JÓGA - anatomie, 2. rozšířené vydání-Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami - Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami - Leslie Kaminoff;Amy Matthews. V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obklopené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Ericu Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za sebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erica proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Pátráním po pravdě v tajuplné minulosti Alexandry se odhalí skutečnosti, které měly raději zůstat zahaleny. Světový bestseller. Názorná ilustrovaná publikace určená jak zájemcům o cvičení jógy, tak instruktorům a lektorům. Laické veřejnosti přiblíží význam jógy a její blahodárné působení na svalové skupiny, instruktorům pomůže v jejich práci: kniha představuje jednotlivé pozice - asány - a jejich vliv na svaly, zapojené při provádění daných cviků, s přesnými popisy svalů přímo v ilustraci a srozumitelným slovním vysvětlením. Již páté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti, ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia ale i husy a králíky, či vši a blechy. Leslie Kaminoff; Amy MatthewsVychází 14.09.2015Váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikamiCPress 2013Kniha, čeština, 278 stranZjistěte, jaké svaly při cvičení jógy posilujete a zpevňujete!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.