Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Amanda Stevens: Prorok

Próza - beletrie

Amanda Stevens: Prorok

Hodnocení: 1x
  • 4

A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, aby mu pomohla najít jeho vraha. Stopy ji zavedou do rodného Charlestonu, napohled líbezného města na americkém Jihu, v němž ale doposud kvete čarodějnictví, kořenářství a černá magie. Jakto že si toho Amelia dříve nevšimla? Aby toho nebylo málo, znovu se setkává s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prorok
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Amanda Stevens: Prorok koupíte i tady

Specifikace Amanda Stevens: Prorok

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 237 Kč

Hřbitovní královna Amelia Grayová porušila všechna pravidla, která ji měla chránit před duchy, jež vidí. Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě... A nyní po ní ješt ... a dál?

Produkt Amanda Stevens: Prorok

Amanda Stevens: Prorok - parametry

Název produktu: Amanda Stevens: Prorok
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, aby mu pomohla najít jeho vraha. Stopy ji zavedou do rodného Charlestonu, napohled líbezného města na americkém Jihu, v němž ale doposud kvete čarodějnictví, kořenářství a černá magie. Jakto že si toho Amelia dříve nevšimla? Aby toho nebylo málo, znovu se setkává s Johnem Devlinem, mužem, kterého měla milovat jen zdálky, a ocitá se tak před volbou, jež jí s definitivní platností změní život jednou provždy – bude se řídit otcovými pravidly, aby udržela sebe i Johna v bezpečí, anebo touhou svého srdce? Dech beroucí závěr temné trilogie, která uchvátila čtenáře po celém světě. Ukázka z textu NIKDY SI MRTVÝCH NEVŠÍMEJ.  NIKDY SE NETOULEJ PŘÍLIŠ DALEKO OD POSVĚCENÉ PŮDY.  NIKDY SE NEDRUŽ S TĚMI, KOHO DUCHOVÉ PRONÁSLEDUJÍ. A NIKDY, NIKDY NEPOKOUŠEJ OSUD! Jak jsem tam stála a skrze houstnoucí soumrak zírala na zavražděného policajta, cítila jsem, že zabředám do čehosi temného a záhadného. Do nadpřirozené skládačky, která nemá řešení, jež by bylo z tohoto světa. Pomaloučku jsem kráčela podvečerní zahradou a vdechovala vůni andělských trumpet, která vzduch prosycovala náznakem hrozby. Na nejnižším stupni schodiště na verandu jsem se zastavila a vzhlédla k němu. Vypadal prakticky stejně jako poprvé: měl těžko popsatelný vzhled pokoutního soukromého detektiva, který potřebuje beze zbytku splynout s kriminálním podhoubím Charlestonu. Jako vždycky ukrýval oči pod tmavými brýlemi, já jsem však i skrze ta tónovaná skla vnímala, jakou má jeho mrtvý pohled sílu. Běhal mi z toho mráz po zádech. „Amelia Grayová!“ Když vyslovil moje jméno, měla jsem pocit, jako by mi po zádech přejela ledová jehlička. „Proč jste přišel?“ zeptala jsem se.  „Však víte. Nastal čas.“ Tam venku je stále Zlo. Hledá Hřbitovní královnu... Restaurátorka starých hřbitovů Amelia Grayová vídá od svých devíti let duchy. Aby se před nimi chránila, musí dodržovat pravidla, která jí v dětství vštěpoval otec. Jenomže teď je všechny porušila, a otevřela tak dveře do neznáma. Dveře, za nimiž číhá Zlo… Když duch mrtvého policisty žádá mladou dívku, aby mu pomohla najít jeho vraha, Amelia ani zdaleka netuší, co všechno najde v milovaném rodném Charlestonu, kam ji zavede její pátrání. Jak si jen mohla nevšimnout, že v tomto napohled líbezném městě na americkém Jihu doposud bují a kvete čarodějnictví, kořenářství a magie? Aby toho nebylo málo, Amelia se znovu se setkává s Johnem Devlinem, mužem, kterého měla milovat jen platonicky a zdálky. Ocitá se tak před volbou, jež jí s definitivní platností změní život jednou provždy – bude se řídit otcovými pravidly, aby udržela sebe i Johna v bezpečí, anebo podlehne touze svého srdce?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.