Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson

Učebnice/Odborná literatura

Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson

Hodnocení: 1x
  • 4

Známý a velmi zkušený anglický homeopat popisuje 19 (!) různých základních metod a přístupů, jak řešit homeopatické případy. Naprostou většinu z nich lze přitom zařadit do proudu t.zv. klasické homeopatie. Některé z nich, jako „arborovitální léčba“, již upadly nezaslouženě téměř v zapomnění, jiné, jako „isopatie“, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson koupíte i tady

Specifikace Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 304 Kč

Známý a velmi zkušený anglický homeopat popisuje 19 (!) různých základních metod a přístupů, jak řešit homeopatické případy. Naprostou většinu z nich lze přitom zařadit do proudu t.zv. klasické homeop ... a dál?

Produkt Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson

Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson - parametry

Název produktu: Alternativa Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Známý a velmi zkušený anglický homeopat popisuje 19 (!) různých základních metod a přístupů, jak řešit homeopatické případy. Naprostou většinu z nich lze přitom zařadit do proudu t.zv. klasické homeopatie. Některé z nich, jako „arborovitální léčba“, již upadly nezaslouženě téměř v zapomnění, jiné, jako „isopatie“, „konstituční předpisování“, nebo „intuitivní předpisování“, či „po vrstvách“ atp. jsou všeobecně známé, dovíme se však o nich mnoho nového, a to uceleným, systematicky podaným a přitom stručným výkladem, vycházejícím z autorovy rozsáhlé celoživotní zkušenosti i studia. Je tu popsána i řada osvědčených a vyzkoušených metod, jejichž popis se dostává českým homeopatům do ruky poprvé. Vždy je uvedeno, pro jaký typ případů je daná metoda vhodná či vhodnější než jiné. Knížka obsahuje také popisy případů léčby převážně z autorovy praxe, názorně metodu a její konkrétní uplatnění prezentující. Tato zcela nová kniha se setkala v Anglii s velkým úspěchem neboť vyplňuje mezeru, existující dosud v

odborné světové literatuře. Kniha obohatí odborníky, jimž poskytne cenné vodítko pro praxi, ale může nepochybně zajímat i objekty těchto metod – pacienty. Průvodce metodami homeopatické léčby - Ian Watson od authora Ian Watson a nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha obsahuje podrobný popis mnoha metod a strategií, které se objevily a vykázaly výsledky v průběhu dvousetleté historie homeopatie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.