Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví

Učebnice/Odborná literatura

Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Stručný popis knihy Oceňování majetku v pojišťovnictví: Cílem publikace Oceňování majetku v pojišťovnictví je zhodnotit stávající postupy oceňování majetku a popř. navrhnout nové, které by lépe vystihovaly skutečné poměry. Pozornost je zaměřena zejména na implementaci cenových indexů pro skupiny výrobků, které lze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví koupíte i tady

Specifikace Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 440 Kč

Otázky související s cenou mají v pojišťovnictví klíčový význam, neboť k základním principům oboru patří poskytnutí přiměřené náhrady za škodu a také princip, že z majetkového pojištění se nesmí pojiš ... a dál?

Produkt Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví

Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví - parametry

Název produktu: Alojz Němeček: Oceňování majetku v pojišťovnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 440 Kč
Maximální cena: 645 Kč
Ušetríte až: 205 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Stručný popis knihy Oceňování majetku v pojišťovnictví: Cílem publikace Oceňování majetku v pojišťovnictví je zhodnotit stávající postupy oceňování majetku a popř. navrhnout nové, které by lépe vystihovaly skutečné poměry. Pozornost je zaměřena zejména na implementaci cenových indexů pro skupiny výrobků, které lze považovat za perspektivní, protože lépe vystihují rozlišení sortimentů než globální hodnoty. Autoři: Ing. Alojz Nemeček je absolventem Fakulty řízení, specializace ekonomicko-matematické výpočty, na Vysoké škole ekonomické v Bratislavě. Od roku 1975 žije v Hradci Králové. Podstatnou část profesního života pracoval jako programátor – analytik.V letech 1991–1993 zakládal na královéhradeckém magistrátu útvar informatiky. Je spoluautorem registru obyvatel tohoto města. V období 1993–1999 působil jako pojistný makléř. Od té doby se zajímá o problémy oceňování majetku, které mají v pojišťovnictví stěžejní význam. Ing. Jiří Janata, CSc. studoval na Fakultě strojní ČVUT v Praze. Pracoval ve Státním výzkumném ústavu pro stavbu strojů v Praze – Běchovicích v oboru termomechaniky a mechaniky tekutin, ve kterém získal v roce 1974 vědeckou hodnost. Vedl oddělení Matematické a fyzikální modely přenosu tepla. Na začátku 90. let nastoupil do České pojišťovny, a. s. Po dvou letech přešel do makléřské firmy Marsh, kde se věnoval rizikovému managementu. Je autorem 150 odborných článků a autorem či spoluautorem několika publikací. Anotace: Otázky související s cenou mají v pojišťovnictví klíčový význam, neboť k základním principům oboru patří poskytnutí přiměřené náhrady za škodu a také princip, že z majetkového pojištění se nesmí pojištěný subjekt obohatit. Jak tedy určit správně cenu nemovitosti, věci movité či zásoby ? V první řadě je nutné si uvědomit, že v důsledku inflace je zpravidla cena určité věci v pozdější době vyšší, než byla v době jejího pořízení. Hovoříme o tzv. nové nebo též reprodukční ceně. Úměrně s cenou rostou i náklady na náhrady poskytované pojišťovnou. S úrovní určování nových cen věcí movitých i nemovitostí však nemůžeme být v současné době spokojeni. Cílem publikace je proto zhodnotit stávající postupy a popř. navrhnout nové, které by lépe vystihovaly skutečné poměry. Pozornost je zaměřena zejména na implementaci cenových indexů pro skupiny výrobků, které lze považovat za perspektivní, protože lépe vystihují rozlišení sortimentů než globální hodnoty. Oceňování majetku v pojiš.BP82 - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 172 str. - ISBN: 978-80-7400-114-7 Alojz Němeček; Jiří JanataOdesíláme 20.02.2014C.H.BECK 2010Kniha, čeština, 172 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.