Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Alois Kříž: Co víte o Židech

Knihy osobnosti a fakta

Alois Kříž: Co víte o Židech

Hodnocení: 1x
  • 5

„Jsme jeden lid, jsme jeden národ. Klesneme‑li, staneme se revolučním proletariátem, poddůstojníky revolučních stran. Stoupneme‑li, stoupne také strašná moc našich peněz.“ (Theodor Herzl) „Musíme podkopat víru, vymýtit z ducha nevěřících i principy o Bohu a duši a nahradit tyto ideje matematickými výpočty a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Co víte o Židech
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alois Kříž: Co víte o Židech koupíte i tady

Specifikace Alois Kříž: Co víte o Židech

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 150 Kč

Jak prostá je tato otázka! Řekli byste, že stejně prostá, jednoduchá bude i odpověď na ni. Ale je tomu opravdu tak? „Jsme jeden lid, jsme jeden národ. Klesneme ... a dál?

Produkt Alois Kříž: Co víte o Židech

Alois Kříž: Co víte o Židech - parametry

Název produktu: Alois Kříž: Co víte o Židech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

„Jsme jeden lid, jsme jeden národ. Klesneme‑li, staneme se revolučním proletariátem, poddůstojníky revolučních stran. Stoupneme‑li, stoupne také strašná moc našich peněz.“ (Theodor Herzl) „Musíme podkopat víru, vymýtit z ducha nevěřících i principy o Bohu a duši a nahradit tyto ideje matematickými výpočty a materiálními tužbami. A když jsme masy oloupili o jejich víru v Boha, byla do stoky hozena veškerá autorita. Stala se prostě veřejným vlastnictvím a zmocnili jsme se jí…“ „Nejasný pojem svobody umožnil nám přesvědčit masy, že vláda je jenom obchodvedoucím pro vlastního pána země a že tento obchodvedoucí může být vyměněn jako pár rukavic. Masy se tak nabaží nepřetržitých změn ve vládě, změn, které jsme mezi nevěřícími sami způsobili, když jsme podkopávali jejich státní zřízení. To nám umožní, že pak od nás přijmou vše.“ (Protokoly sionských mudrců) (Český rozhlas k židovské otázce : soubor přednášek stejnojmenného cyklu v rámci duchovního boje proti židovskému vlivu na českého člověka) Jak prostá je tato otázka! Řekli byste, že stejně prostá, jednoduchá bude i odpověď na ni. Ale je tomu opravdu tak? „Jsme jeden lid, jsme jeden národ. Klesneme


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.