Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk

Učebnice/Odborná literatura

Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk

Hodnocení: 6x
  • 4

Publikace: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk - Bauer Alois. Nové, rozšířené vydání! Kniha, která dosud na našem trhu chyběla, shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk koupíte i tady

Specifikace Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 146 Kč

Nové, rozšířené vydání! Kniha shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle faktografie ... a dál?

Produkt Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk

Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk - parametry

Název produktu: Alois Bauer: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 146 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 183 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk - Bauer Alois. Nové, rozšířené vydání! Kniha, která dosud na našem trhu chyběla, shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle faktografie uvádí i ukázky z nejznámějších literárních děl, přináší i poznatky literární teorie. V části jazykové jsou zahrnuty všechny jazykové plány: hláskosloví, tvarosloví, skladba, slovotvorba, pravopisné zásady i stylistika, přináší základní znalosti z vývoje slovanských jazyků a především češtiny. Texty jsou doplněné 330 ilustracemi s portréty spisovatelů, výtvarnými doprovody ke knihám, ukázkami původních vydání a dobových reálií, novin a časopisů i fotografiemi z filmových zpracování literárních děl. Takto ucelený přehled středoškolské látky českého jazyka a literatury může sloužit jako učebnice a čítanka přímo při vyučování a zejména jako důležitá příručka pro všechny maturanty při opakování látky k ústní maturitní zkoušce z tohoto předmětu. Publikace: Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk - Bauer Alois.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.