Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera

Učebnice/Odborná literatura

Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera

Hodnocení: 1x
  • 4

Manuál pro rodiče. Máte pocit, že vychovávat teenagera přináší mnohem více starostí než radostí? Kdy a jak byste s ním měli řešit náročná témata jako sex, drogy a alkohol? Kolik nezávislosti je ideální? Jak s teenagerem mluvit, aby vás poslouchal, a jak mu naslouchat, aby s vámi mluvil? Jak s teenagerem řešit peníze, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak na svého teenagera
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera koupíte i tady

Specifikace Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 244 Kč

Máte pocit, že vychovávat teenagera přináší mnohem více starostí než radostí? Kdy a jak byste s ním měli řešit náročná témata jako sex, drogy a alkohol? Kolik nezávislosti je ideální? Jak s teenage ... a dál?

Produkt Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera

Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera - parametry

Název produktu: Alison Baverstock, Gill Hines: Jak na svého teenagera
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Manuál pro rodiče. Máte pocit, že vychovávat teenagera přináší mnohem více starostí než radostí? Kdy a jak byste s ním měli řešit náročná témata jako sex, drogy a alkohol? Kolik nezávislosti je ideální? Jak s teenagerem mluvit, aby vás poslouchal, a jak mu naslouchat, aby s vámi mluvil? Jak s teenagerem řešit peníze, volný čas a školní povinnosti? Vychovávat teenagera testuje rodičovskou lásku k prasknutí. Dítě, nad kterým jste dosud měli téměř úplnou kontrolu, je nyní vyšší než vy, hlasitější než vy a najednou zná všechny vaše nedostatky a má nutkání na ně neustále upozorňovat. A co víc, tahle nová bytost může mluvit a oblékat se způsobem, který je vám zcela cizí a nic vám neříká – zatímco zároveň potřebuje stále více peněz. Pomoc je ale na dosah ruky! Tento praktický průvodce nabízí všem rodičům a ostatním členům rodiny osvědčené strategie pro každou situaci, řadu příkladů a rad, které ihned můžete využít v praxi. Budete se divit, jak jste to dříve mohli zvládat bez této skvělé knihy. Z obsahu  Jak na svého teenagera  Obsah  Předmluva Jacqueline Wilsonové 11  Úvod od Gill Hinesové 13  Úvod od Alison Baverstockové 17  1 Jak vychovávat teenagera 19  Čím se vyznačuje úspěšný mladý člověk 20  Moje nástroje pro rodiče teenagerů 21  Jak být dobrým rodičem? 25  Klíčové úkoly rodičů 27  Kdo vychovává vašeho teenagera? 28  Proč je kvalitní výchova důležitá 28  2 Svět teenagera 32  Běžná témata v dospívání 34  Problém s teenagery - a rodiči 36  Co deprimuje rodiče 36  Co trápí teenagery 36  Komunikace 37  Vražedné fráze rodičů 38  A teď dobrá zpráva - co chtějí teenageři 38  Nástrahy rodičovství 39  Náš vztah 39  3 Pocit uspokojení: jak podpořit sebeúctu a sebevědomí 41  Co je a není sebeúcta 41  Jak chápat sebeúctu u teenagerů 42  Jak poznat mladého člověka se zdravou sebeúctou 44  Jak poznat mladého člověka s nízkou sebeúctou 44  Sebeobraz 45  Perspektiva dosažení "dokonalého já" 48  Příklady častých rozkazů "měl/a bys" a co říct místo nich 49  Otázky a odpovědi 52  4 "Slyšel/a jsi mě?"aneb Jak komunikovat 56  Jak mluvit s teenagery 57  Běžné komunikační bariéry 59  Nadávání 59  Kasička na drobné za sprostá slova 60  Lhaní 61  Proč teenageři lžou 61  Proč chceme, aby nám teenageři říkali pravdu 62  Notorický lhář 62  Jak přimět teenagera, aby s vámi mluvil 63  Otázky a odpovědi 67  5 Role rodiny 73  Rodinné hodnoty 75  V rodině se učíme být sami sebou 75  Problém v rodině 76  Rivalita mezi sourozenci 77  Čtyři kroky k řešení konfliktů 79  Jak uklidnit vypjatou atmosféru 80  Jak říct "ne" a trvat na něm 80  Otázky a odpovědi 83  6 "Všichni moji kamarádi můžou" aneb Přátelství a vliv ostatních 93  "Znám-li sebe, znám tebe" 94  Kdo jsou tví přátelé? 94  "Pravidla" přátelství 95  Hry u chlapců a dívek 95  Loajalita a donášení 96  Co se od vás mladí učí 96  Dynamika skupiny 97  Jak navazovat přátelství 98  Co dělat, když se vám nelíbí přátelé vašich dospívajících dětí 99  Jak pomoct teenagerům zvládnout odmítnutí 100  Otázky a odpovědi 101  7 Práva, povinno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.