Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém

Učebnice/Odborná literatura

Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Korupce jako negativní jev, rozšířený ve většině zemí, je sledována v celé historii lidstva. V publikaci je pojmově vymezena z aspektů doktrinárních i smluvních, jsou probrány jednotlivé metody měření korupce, význam etických kodexů, druhy korupce, charakteristika, příčiny a důsledky korupční aktivity. Na to navazují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém koupíte i tady

Specifikace Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 356 Kč

Korupce jako negativní jev, rozšířený ve většině zemí, je sledována v celé historii lidstva. V publikaci je pojmově vymezena z aspektu doktrinárních i smluvních, jsou probrány jednotlivé metody měření ... a dál?

Produkt Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém

Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém - parametry

Název produktu: Alexander Nett: Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 356 Kč
Maximální cena: 368 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Korupce jako negativní jev, rozšířený ve většině zemí, je sledována v celé historii lidstva. V publikaci je pojmově vymezena z aspektů doktrinárních i smluvních, jsou probrány jednotlivé metody měření korupce, význam etických kodexů, druhy korupce, charakteristika, příčiny a důsledky korupční aktivity. Na to navazují způsoby prevence a potlačování korupce represivními metodami. Obsáhlý je přehled konkrétních příkladů korupce v evropských a některých mimoevropských zemích, přičemž tyto příklady doprovázejí a ilustrují celý text. Následuje popis univerzálních a partikulárních smluvních protikorupčních instrumentů, jakož i význam a poslání orgánů a organizací sledujících a postihujících korupci. Závěrečná část práce je věnována stavu korupce v České republice a protikorupčním nástrojům trestního práva, a to jak v hmotněprávní, tak i procesněprávní oblasti, včetně úvah de lege ferenda. Publikace není určena jen pracovníkům veřejné správy ve všech oblastech, právnické veřejnosti, podnikatelům či posluchačům právnických fakult, ale všem, kteří přicházejí nebo mohou přicházet do styku s korupcí. Korupce v právu mezinárod..PS8 - Právo & společnost - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 346 str. - ISBN: 9 kniha, Korupce v právu mezinárodním, evropském a českém, Právo & společnost, Vladislav David, Alexander Nett, C.H.BECK Vladislav David; Alexander NettPrávo & společnostC.H.BECK 2007Kniha, čeština, 346 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.